2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ayak tulumu cok guzel baya kalin cocugu cok guzel koruyo yenisinde tente kismini biraz daha uzatmislar daha cok kapaniyo yagmurlukta cikiyo olmasi lazim icinde oda guzel

Satan çocuk hem Yağmurluk hem ayak tulumundan bahsetti içinde çıkacak dedi ama gözümle görmeden inanmam hahaah:)

Saat kur tatlım için rahat etsin. Allahın izniyle bisecik olmaz :)

canım ben telefonuma medisafe diye bir uygulama indirdim sabah balık yağımı aksam demir ilacımı hatırlatıyor o olmasaydı hep unuturdum heralde :)
Benım anım anımı tutmuyorkı kızlar. ıse gelınce 8 de kahvaltı evde nerdeyse 10 da kalkıyorum

Aa cok ıyımıs canım bende istiyorum aslında guzel hatıra kalıyor ben merak edıyorum doktorumamı sorsam sımdı ben muayene gıdıyorum ya nerde dogurcam kaca dogurcam bılmıyorum bıde oda süsü ve fotografcıda ıstıyorum onu kendımmı ayarlıcam hastanenın anlasmalı yerı varmı hıc bılmıyorum. Onun ıcın kapı ısımlıgı bıle yaptırmadım. calıstıkları fırma varsa ordan secılıyor galıba

Tatlim ankara da dilaraulgenerfhography intagram adresi fiyat 500 tl kundakli konseptli cekim
instagram dısında ulasılabılıyormu bu şipşağa peki ben kullanmıyorumda inst.

Ayy kuzum gule gule kullansın bende bundan ıstedım ama esım sepet tahtıravallıyı sevınce kırmadım. bebek arabası nasıl ben bunun yeşilini gözume kestırdım ama benımkı onlar ağır buyuk duruyo falan demeye basladı. bırde ben seye bakıyorum bu artık oturmaya baslayınca oturulan yerı içe dogru darmı bastonlar daha uzun ya sankı bunların oturulan yerı dar ayaklar asagı sallanıo gıbı gelıyo bana canlı canlı bakmak lazım

Aynen ben de sepeti beğenmiştim sonra dedim gurbetteyim kimse görmeyecek nasılsa onemli olan kullanışlı olsun ondan anne yanı aldık canım ama sepet de cok tatlış bişe ya :)
Ben hic baston tipine bakmadıgımdan kıyas yapamıycam canım ama yesil dedigin casual ın baska modelidir cunku cadillaclarda yesil yok benim bildigim alırken dikkat et Cadillac düşünüyorsan da e bebeklerde indirimdeyken alın derim kuzum gule gule kullansınlar insallah:)

Kızlar ebe konusunu konuşalım mı? Ebenizi ayarlayın doğumda hem sizi yönlendirir hem destek olur diyorlar. Fotoğrafçı gibi ebeyi de tutucaz anlamadım ben? Bu ebeler nereden tutulur?

Yupppppppiiiiiiii

En sevdigim mmm mmm

Kendim almis gibi mutlu oldummmmm:)

Darısı 500 tl yi harcamaya :)

Canımsıınn :) insallah yaa simdi nelere harcayacagımı bilmiyorum valla heyecan yaptım hediye çekini verdikten sonra dolaşırken sanki avmdeki her seyi alabilecekmisim gibi hissettim mangodan hisse falan

Kızlar ebe konusunu konuşalım mı? Ebenizi ayarlayın doğumda hem sizi yönlendirir hem destek olur diyorlar. Fotoğrafçı gibi ebeyi de tutucaz anlamadım ben? Bu ebeler nereden tutulur?
Aa ilk defa duydum. Nerden bulalım doğuma gittiğimizde o gün hangi ebe çalışıyorsa o girer hatta benim arkadasın dediği ebeler açılma var mı yok mu diye kontrole geliyor ya her seferinde farklı biri gelip bakmış ki özel hastane ve bilindik özel hastanelerden.

evet canım o quantummus bılemedımkı canlı canlı bakalım artık gule gule sağlıkla kullansınlar canım
Tabi ki yanlış konu yine
Ay canım yaa cok sevımlısın bence degıl alısverısya ebeyıde tutuyorsak oda al gülüm ver gülümdür
Ankaradakilere çok gıcık oldum. Keşşkee benim olsaa
ahahha aksama ankarada bısı olursa kacın kızlar

Ayyyy bayıldım yaa bence bu çok güzelll ne naz yaparsın şimdi

Havalar çok soğudu kızlar. Bebek doğduğunda ocak ayinda ne giydiricez ben anlayamadım. zıbın üstüne tulum onun üstüne yelek mı olucak hastaneden cikarken çok ince değil mi bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…