2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

vuhuuu desene gec bıle kaldım ama yenılemıslerdır bıtenlerı ınsaAllah ya ben benım herıfı ayartayımda yarın gıdeyım oraya. ayy göksuyada yakın kalabalık degılse dönuste orda suya karsı ıkıde yürürdüm

Aynen tatlım yaa pazartesi izinden geldim ınan hareket sayısı 10 parmağımı gecmez evde gumbur gumbur cocuk bıle sevmedı ısımı ıs arkadaslarımı korkmaya basladım gecede boyle kasıklarıma dogru agrı oluyo sızdede oluyormu sağa sola donmede zorlanıyorum ay kızlarr bırde ben dun vıtamınımle kan sulandırıcımı ıcmeyı unutmusumm hep bu naaneett iş yeri yüzünden sabaha kadar dokuz dogurdum harekette etmedi çok korktum valla

Is değişikliği düşünüyorum cnm. Aslında dönmek hic istemiyorum ama bu devirde meslekte kolay kolay birakilamiyor malesef. Gönlüme göre başka bir is bulursam dönmeden yeni bir işe başlamayı düşünüyorum nasipse. sen 37 de mi çıkmayı düşünüyorsun :)

Aynen canım yenilemislerdir biz de cumartesi gitmeliyiz park yatak alıp son 50 tl hediye çekimızi de alirsak süper olacak.

Canım benimde is yerim anlattığın gibi yapısı gereği stresli bir işim var haliyle bebeğimde çok etkileniyor doktorum da dedi. Öncelikle bir gün vitamin içmedim diye korkma mesela bana doktorum 1 gün vitamin iç bir gün kan hapı bir gün omega iç dedi yani hergun düzenli alma dedi o yüzden korkma.

aynn kuzum oyle dedı

Aynen canım yenilemislerdir biz de cumartesi gitmeliyiz park yatak alıp son 50 tl hediye çekimızi de alirsak süper olacak.
Bakarsın karsılasırız ha

evet canım bende egolular dolu malum bakanlık olunca sankı bakan kendılerı vıtamınden degılde kandan korktum bende pıhtılasmada var genetık degerı bıseydı ecoprin ıcıyorum bu yeter demıstı doktorum o benı korkuttu bıraz ama arada pıt pıt hareketı gelıyo
anında veriyorlar ama 1 gün sonra kullanabiliyorsun canım aynı gün kullanamıyorsun. (1 gün sonra aktif olup 15 gün içerisinde kullanman lazım:)
Pekı aynı magazadamı kullanmak zorundayız

yok canım tüm e bebek hatta internette bile geçerli :)

aynen biz park yatak çevresinde oluruz :)

Saat kur tatlım için rahat etsin. Allahın izniyle bisecik olmaz :)

canım ben telefonuma medisafe diye bir uygulama indirdim sabah balık yağımı aksam demir ilacımı hatırlatıyor o olmasaydı hep unuturdum heralde :)

Bu model arkadasimda var canim gayet memnun cocugu su an 4 une yaklasiyor.
Ayni urunu almak biraz da karsinda ki kisiye bagli.
Ben hic takmam mesela ama bazi insanlar uyuz olur kiskaniyir der.
O tamamen senin kuzenle aranda ki iliskiye bagli canim
Bende hic takmam ama dun bi arkadasim bi sayfa tavsiye etmisti dekorasyon için yastiklar begendim benimkini begenmisssin falan dedi rahatsiz etti galiba bu durum bende almadim.ben mi cok alinganim millet mi garip dogum sonrasi studyo cekimi ayarladim kizlar ama asil isi dogum fotorafcisi fiyati da piyasaya gore daha uygun isteyen olursa isim verebilirim

ben bebetoma dogum sonrası istiyorum canım ankara mı acaba?

Ben fiyat merak ettim.

Ay insanlar pek garip ya. Bende biri bendeki biseyi beğenip aynısını alınca hoşuma gidiyor hatta gösteriyorum şunu aldım ihtiyacın varsa al diye boşver beğendiysen al gitsin

Kızlar biliyorsunuz muslin bezlere kafayı takmıştım. 1 metre terziden almistim kenarlarını diktiricem diye metresine 12 tl vermiştim. Ama english home daki 100×100 muslin 2'li bezleri görünce 30 liraya fiyatını daha düşmesini bekleyemedim onları da aldım. Yani hazırı 15 e geldi dikilmemisi 12ye hazır almak daha mantikliymis

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…