2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

ben bebeklerin dalin kokmasına çok alışmışım dalin alasım var ama önerilmiyor sanırım henüz araştırmadım.
Ben dalin aldim ama ondada katkilar var bilmiyorum hic katkisiz nasil bulucaz sls paraben vs yok diyor ki zaten ben her yıkamada şampuan kullanmicam

Cnm ben bebeğimin kıyafetlerini etimatikle yıkamayı düşünüyorum veya boraks çamaşır sodası ve karbonatla karışım hazırlayıp kendi hazırladığımla yıkamayı düşünüyorum. bebek şampuanı ve pişik kreminde Burts Bees aldım organik bir bak istersen bugün elime ulaştı kargo birazdan açıcam olmazsa fotolarını çekerim içeriği içime sindi :)

Bugunluk mu indirim sadece

Aynen canım. Puseti de var

Arabada ya da bebek arabasinda ilk zamanlar onu kullanacağız :)

Aynen canım. Puseti de var

Arabada ya da bebek arabasinda ilk zamanlar onu kullanacağız :)
Casual vista gibi aldığın dimi canım o zaman benzer ama farklı marka almis olucaz baston yeri komple çıkıp ana Kucağı takilansa harika

hiç etimatik kullandın mı canım. ben yıllar önce ilk çıktığında kullanmıştım bir daha asla almam dedim. kokusu yıkaması falan çok kötü gelmişti

hiç etimatik kullandın mı canım. ben yıllar önce ilk çıktığında kullanmıştım bir daha asla almam dedim. kokusu yıkaması falan çok kötü gelmişti
Ben 1.5 senedir kullanıyorum canım. Ama kendi hazırladığım karışımı da kullanıyorum. iki büyük deterjan kutusu var bazen etimatik kullanıyorum bazen kendi hazırladığımi. Ama öyle kokusu yok yanı ne parfüm var ne başka bisey öyle çıkıyor çamaşırlar :)

Son düzenleme:
Ben annemin onerisiyle ilk baslarda bildigimiz sabun tozu kullanicam. Eger memnun kalmazsam dusunurum.
Benim o ilk alisveris hevesim fln iyice gitti zannediyorum.
He bu durumdan memnuniyetsiz oldugum soylenemez durulmak cok gereksiz seyler almamak adina sahane aliyor.
Sizin de boyle ilk heves ve heyecanlariniz gecti mi nedense?

Çooook sağolun kuşlar en en güzeli sizlerin olsun nnn aminnnn

Buna da park yatak alalım diyoruz üzerine 200 koyup o zamanda 50 tl verecekler ona da başka bi şey artık hahahaah:)
Seni yilin anne adayi ilan ediorum. Cok guzel yakaladin. Yari fiyati a gelicek aldiklarin ceklerle masallah
Sabun tozunu ilk defa duydum. Makinede kullanmak icin mi

Gel canım gel. Gideriz beraber

Eşim pek bunaldi hayatinda hiç bu kadar çok hamile görmemişti hhaahah

Çok sağol canım güzel. Oldu :)
O ebebek ne kadar da kalabalıktır şimdi bi ara yeni açılmışken girelim bir kaç parça şey alalım dedik aldık ama eşim kasadaki sırayı görünce lazım değil dedi her şeyi bıraktı

O ebebek ne kadar da kalabalıktır şimdi bi ara yeni açılmışken girelim bir kaç parça şey alalım dedik aldık ama eşim kasadaki sırayı görünce lazım değil dedi her şeyi bıraktı

Ay bugün avm nin ilk günü mağazanın ilk günü

Dedm ne ara duydunuz da Geldiniz bu kadar kişi hahahhaha

20 dk bekledik sanırım kasada eşim bayilacakti:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…