2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Evet canım babyjem katlanır küvet olur o halde filesi :) şu an nette 129-149 aralığında fiyatları Eminönü'nde ona göre pazarlığını yaparsın :) beyaz denk gelirse beyaz alacağım canım ben de.
Evet orda almisken baska seyleride alacagimdan pazarlık yaparım o avantajim olucak
Beyaz istememde filemle uyumlu olsun diye pembeside hos duruyor aslında

Evet orda almisken baska seyleride alacagimdan pazarlık yaparım o avantajim olucak
Beyaz istememde filemle uyumlu olsun diye pembeside hos duruyor aslında
Pembesinin rengi çok tatlı canım ablamınki pembe :) tavsiyem belirlediğin ürünlerin fiyatlarını listeleyip de gitmen Eminönü'ne. Çünkü ne yazık ki çakal esnaf çok orda. Kıyaslarına göre alırsın beğendiklerini :)

Kızlarrrrrrrrr

Müthiş bir indirim ile karsinizdayim

ANKARA Eryaman tarafında METROMALL diye bir avm açıldı

e bebek de yeni mağazasını açtı

bugün ilk günmus

Açılışa özel

150 tl alışverişe 50 tl hediye çeki varmis

Ayrıca tekstil ürünlerinde yüzde 40 a varan indirimler

Çok göğüs pompası alasim.geldi :)

Kızlarrrrrrrrr

Müthiş bir indirim ile karsinizdayim

ANKARA Eryaman tarafında METROMALL diye bir avm açıldı

e bebek de yeni mağazasını açtı

bugün ilk günmus

Açılışa özel

150 tl alışverişe 50 tl hediye çeki varmis

Ayrıca tekstil ürünlerinde yüzde 40 a varan indirimler

Çok göğüs pompası alasim.geldi :)

Canımm bu Ankara'ya özel indirimlerinle bizi oraya getireceksin en sonunda :KK70: yalnız hediye çeki olayı süpermiş :)

Pembesinin rengi çok tatlı canım ablamınki pembe :) tavsiyem belirlediğin ürünlerin fiyatlarını listeleyip de gitmen Eminönü'ne. Çünkü ne yazık ki çakal esnaf çok orda. Kıyaslarına göre alırsın beğendiklerini :)
Mantıklı canım sagol önerin icin malesef cakallik yapıyorlar zaten bir listem var yanına yazarım fiyat marka vs dusnduklerimi

canım kaç numara tığ kullanılıyo? 1 yıldır falan hevesim var ama bi türlü ilk adımı atamadım :) geçen kış heves edip sepet ördüm penye iplerle şimdi bu sene artık bebeğe göre sepetler örerim. Amigurumiyi becerebilirsem o da güzel olur
Ben penye ipi sepette örmeyi pek beceremedim aslında yaptıklarım gevşek oldu anca elimle düzeltince güzel duruyordu. Bence sepet öreceksen 4 mm lik tığ ve ribbon ip kullanmalısın ^_^ Ama sen örebiliyorsan 7-8 numara tığ ile de penye ip ile de örebilirsin :)

Ben penye ipi sepette örmeyi pek beceremedim aslında yaptıklarım gevşek oldu anca elimle düzeltince güzel duruyordu. Bence sepet öreceksen 4 mm lik tığ ve ribbon ip kullanmalısın ^_^ Ama sen örebiliyorsan 7-8 numara tığ ile de penye ip ile de örebilirsin :)
benim sepetler bana göre oldu aslında söke öre baya öğrenmiştim :) ama ben amigurumi için kaç numara tığ lazım onu bilmiyorum. Yanlış alıntı yapmadım dimi sen örmüştün amigurumiyi?

Kizlar manuuel gogus pompasi alicam lansinohla avent arasinda kaldim..ilkinde elektriklk pilli bi model kullandim odunctu
...manuelis gorur ise baslayinca yetmiyorsa alirim elektrikli...lansinohun masaj basligi yok acitiyor diyen var, aventin de gicirdiyor ve sut akitiyor diyeni...

IMG-20170928-WA0001.jpg
IMG-20170928-WA0004.jpg

biz çok beğendik S selifor rengi de öyle cırtlamıyor dönencesi kurmalı zaten döndürmeyeceğim şarkısını açarım. şarkısı da benim çocukken müzik kutum vardı balerinli aynı tın tın ses çıkıyor :)

Eki Görüntüle 2050144 Eki Görüntüle 2050145

biz çok beğendik S selifor rengi de öyle cırtlamıyor dönencesi kurmalı zaten döndürmeyeceğim şarkısını açarım. şarkısı da benim çocukken müzik kutum vardı balerinli aynı tın tın ses çıkıyor :)
Süper görünüyor canım kumas yapısı falan nasıl icinin genisligi iyimi ayy bunu morunu kesin almaliym ben zaten ozelliklerini begendim cok hos duruyor gerçekten birde olculerle ilgili mesaj yazmistm onuda yazarmisin distan olculeri kaca kac

X