2018 Gelinleri

nisanda sac ve makyajimi benimde nisanlim ödedi (ki ben gelme dedim)

nisanda sac ve makyajimi benimde nisanlim ödedi (ki ben gelme dedim)
Ne cok adetiniz varmis anlaminda bisiler geveledi. Aklima takildi sonucta nisani kiz tarafi yapar ya hani. Evli arkadasima sordum gorumcemle kendi sacimi makyajimi kuaforde yaptirdim odetmedim dedi tesekkur ederim cevapladigin icin

Dugun salonunu biliyordum ancak. Nisani bilemedim :/ bi aklimda diyor ki bosver minnet etme. Gerekirse evde sacini duzlestir oyle yap. Evde olacak zaten

Nisan yarin olacak hic heyecan yok yahu. Pilim bitti desem inanir misinjz? Temizlik yapmaktan yoruldum. Bide sevgilim gicik etti beni . Menapoza girmis hatun ofkesi hakim uzerimde

Ben nişan elbisemi de kendim aldım, kuaför masrafımı da kendim ödedim. Sonuçta nişanı kız tarafı yapar. O kadar da adete, erkek tarafına yüklenmeye gerek olmadığını düşünüyorum. Hepimiz çalışan kadınlarız.

Calismiyorum da. Bizim adetlere gore erkek tarafina dusermis. Eger nisan mekanda olursa kiz tarafi odermis

Ne cok adetiniz varmis anlaminda bisiler geveledi. Aklima takildi sonucta nisani kiz tarafi yapar ya hani. Evli arkadasima sordum gorumcemle kendi sacimi makyajimi kuaforde yaptirdim odetmedim dedi tesekkur ederim cevapladigin icin

bende ödetmeyecektim - ne önemi varki kimin ödedigi - ama nisanlim illa geldi beni aldi ödedi bende birsey demedim artik.

Nisan yarin olacak hic heyecan yok yahu. Pilim bitti desem inanir misinjz? Temizlik yapmaktan yoruldum. Bide sevgilim gicik etti beni . Menapoza girmis hatun ofkesi hakim uzerimde

Hayirli olsun umarim hersey diledigin gibi gecmistir

Ben nisan elbisemi kendim almistim aslinda gayet sade baskasinin dügününe giyebilecegim birsey karsi taraf illa elbise almak istedi bende ilk denedigimi aldim :) Bazi adetleri gereksiz buluyorum. Mesela kinada bizde kinayi erkek tarafi getirirmis uff ne gerek varki simdi buna

Merhaba. Hayırlı olsun, mekan önerisi için ben 2 sene önce düğünümü Aşk adında bir teknede yapmıştım, ben ve eşim çok panik olmamıza rağmen mekan seçimimizden dolayı çok memnun kaldık, çok ilgiliydiler. Aklınızda bulunsun. İyi günler.

Kızlar nerelerdesiniz ya, sessiz kalmış buralar. Eskiden açılan başlıklarda binlerce sayfa konuşmuşlar, artık eskisi gibi değil heralde.

Küçük ev aletlerinizi aldınız mı? Ben anneler günü indiriminde hepsini almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?

evet malesef pek aktif degil basligimiz. Ben kücük ev alletlerimi aldim ama hepsi ayni markadan uyumlu degil :) Zaten tezgah üstünde sadece su isitici ve Izgarayi koymayi düsünüyorum.

Merhaba kızlar , bende yeni katıldım araniza . Bu başlığı görünce yazmadan durmadım. Benimde düğünüm ağustosta. Ama çok gerginim hep sinirliyim bütün olumsuzluklar üzerimde diyebilirim. Nişanlimin ailesiyle gerçekten hiç anlaşamıyorum desem yeridir. O kadar kırıcı şeyler yaşattılar ki nasıl toparlanicak bilmiyorum. Ve birde uzağa gidiyorum bu beni daha çok geriyor. Ben düzce de yaşıyorum nişanlım antep. Ailemden bu kadar uzağa gitmek zaten zorken bir de üzerine nişanlimin ailesinin tavırları ve onlardan ciddi anlamda sogumam eklendi. Bir kalemde de silinmiyor 6 senelik ilişkim var. 1.5 yıldirda nişanlıyım. Ama yapıcağım yemekten çalışacağım işe oturacağım evden oturup kalkmama aklıniza gelebilecek her şeye müdahale ediyorlar ve sonunda da gerçekten kırıcı şeyler söylüyorlar yetmez gibi evlerine giden aileme beni şikayet ediyorlar. Bizim kültürümüz böyle, böyle davranmak zorunda diyorlar. Bir de benim babam yok tek annem var yani zaten her sey zorken iyice icinden cikilamaz bi hal aldi. Nişanlimin yanında da biz seni çok seviyoruz diyorlar. Ne yapicagimi gerçekten bilemiyorum artık. Yani sizdeki düğün telaşı keşke bende de olsa..

bende 5 yillik iliskimde 1 yildir nisanliyim ve farkli sehire gidecegim senin gibi benimde babam yok annem tek ve nisanlimin ailesi beni de cok dusunduruyor bircok kez ayrilmak istedim bana yaptiklari soyledikleri seyler yuzunden ama nisanlim beni bırakmiyo kendi kendine olay çıkartiyorsun seni cok seviyorlar diyo nolcak bizim bu halimiz ya

Aynen canim beni de nişanlım bırakmıyor. Düzelicek her şey bi problem yok seviyorlar seni diyor . Bende bi çok kez ayrılmaya çalıştım olmadı. Tabi bi kalemde de silip atamıyorsun. Ama hem bu mesafe hemde onun ailesi ne olucak bilmiyorum

Bende geldim aranıza Az zamanım kaldı ve hala doğru düzgün hazırlık yapmış değilim. Liste falan yapsam artık diyorum

cumartesi nişanım oldu
yoğunluktan dönemediğim başlık merhaba

ağustosta düğün var zaman az alınacak çok şey var yetişemiyorummmm

kizlar hosgeldiniz aramiza simdiden hayirli ugurlu olsun :) bizim dügün ekimde en geclerdeniz sanirim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…