2018 Gelinleri

gucbendeartik

Popüler Üye
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
552
662
Kızlaaar selamlar. Böyle bir konu yok sanırım onu fark ettim. Yok mu 2018’de evlenecek olan minnoş hanımlar? Neler yapıyorsunuz ne zaman nereye gelin gidiyorsunuz? Biraz sohbet edelim miii?

Kızlaaar selamlar. Böyle bir konu yok sanırım onu fark ettim. Yok mu 2018’de evlenecek olan minnoş hanımlar? Neler yapıyorsunuz ne zaman nereye gelin gidiyorsunuz? Biraz sohbet edelim miii?
Merhaba 2018 Ağustos ayında evleniyorum bende fakat İstanbul dısında olucak kına ve organizasyon için sıkıntılıyım İstanbul daki show time organizasyon ile görüştüm şehir dışı ama geliriz falan dedi ama güvenemiyorum malum 1 kere olan gece ve sizden yorum almak istedim var mı bir garanti acaba?

nisan da nişan, eylülde düğün var.
2 düğün olucak yani 2 kat stres modundayım. Şuan çeyiz eşyalarını tamamlıyorum. Uzağa gideceğim için büyük eşyaları ordan alıcam.
Nişan elbisesi,bohçasını filan yavaştan inceleyip araştırıyorum sık gelip gidemediğimiz için bir çok ayrıntıyı tek başıma halletmek beni baya yıpratıyor aslında.
Bu dönemi güzel hatırlamak istiyorum ama çok gerginimmmm ..

Benimde ekimde düğünüm olacak inşallah :)) evimizin tadilatının bitmesini bekliyoruz sonra eşya seçimlerine başlayacağım :))

Merhaba kızlar...
Bizim temmuzda düğünümüz. Benim en büyük sıkıntım saç ve makyaj sanırım...
Gelinlik bakıyorum şu aralar. Fiyatlar inanılmaz!
Saç ve Makyaj konusunda önerisi olanlar varsa seve seve dinliyorum :)

sıkıntı derken model konusunda mı ? bana da kuafördeyken afakanlar basıyor beklemekten, bende de öyle bi sıkıntı oluyo

Temmuzda evlenecegimm isteme nişan nisan mayis gibi dusunuyorum ceyizlerimi tamamliyorum bende ufak seyler al al bitmiyor stres basiyo artik yani az kaldi gunler cabuk geciyor ins hepimiz alnimizim akiyla cikalim bu stresten ☺

sıkıntı derken model konusunda mı ? bana da kuafördeyken afakanlar basıyor beklemekten, bende de öyle bi sıkıntı oluyo

Model konusunda sıkıntı yok da nerede yaptıracağımı bilemiyorum. Nişanımda saç konusunda çok mutlu olamadım. Makyajıda kendim mi yapsam yoksa profesyonel biriyle mi anlaşsam diye kararsızım açıkçası

Şubatta nişan,haziranda düğün yapmayı düşünüyoruz ama daha hiçbir şey yapmadık. Biz mi çok rahatız insanlar mı çok panik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…