2018 Gelinleri

Hazırlıklar nasıl gidiyor kızlar? Biz daha gün almadık. Heyecan var mı?

bizde nikah icin henüz gün alamadik iki hafta sonra alicaz bakalim nikah agustos gibi olmasi lazim bizim :)

Benim ceyiz alisveris serüvenim 10 yil önce basladi ufak tefek seylerim kaldi onlardan ev tutulduktan sonra alinacak seyler. Tam olarak neyim var bilmedigim icin ev yerlestirdikten sonra alicam onlarida :) Heyecan yok bende daha 6 ay var zaten :)

Ben büyük kisim hazirliklarida tamamladim sayilir bir kiyafetlerim falan kaldi hatta nkah icin cicegimi bile aldim :)Kina alisverisim tamam sayilir onun icinde istanbula gelicem yakinda. Nisanlim Istanbul´da. Bende 10 gün sonra gidiyorum. O zamana insAllah cogu seyide halletmis oluyorum. Fotografciyla görüsülecek. En kötüsü bence hersey icin randuvu almak zorunda olmak :)

bizde nikah icin henüz gün alamadik iki hafta sonra alicaz bakalim nikah agustos gibi olmasi lazim bizim :)

Benim ceyiz alisveris serüvenim 10 yil önce basladi ufak tefek seylerim kaldi onlardan ev tutulduktan sonra alinacak seyler. Tam olarak neyim var bilmedigim icin ev yerlestirdikten sonra alicam onlarida :) Heyecan yok bende daha 6 ay var zaten :)

Ben büyük kisim hazirliklarida tamamladim sayilir bir kiyafetlerim falan kaldi hatta nkah icin cicegimi bile aldim :)Kina alisverisim tamam sayilir onun icinde istanbula gelicem yakinda. Nisanlim Istanbul´da. Bende 10 gün sonra gidiyorum. O zamana insAllah cogu seyide halletmis oluyorum. Fotografciyla görüsülecek. En kötüsü bence hersey icin randuvu almak zorunda olmak :)
Ya be gerçekten fazla rahatmışım:KK33: En geç yaz ortası gibi düşünüypruz ve ben şimdilerde başladım hazırlık yapmaya.
Eşya falan bakıyoruz şu sıralar. Düğün detaylarına daha gelemedim bile:KK35:

ben çeyiz alışverişine geçen yıl eylülde sözden sonra başladım inan şanslısın seninde sanırım şehirler arası bir evlilik benimde öyle bunca alışveriş telaşında aynı zamanda çalışırken inanılmaz yoruluyorum resmen strestten oluşmuş biriyim şu aralar :KK70:

Kızlar nerelerdesiniz ya, sessiz kalmış buralar. Eskiden açılan başlıklarda binlerce sayfa konuşmuşlar, artık eskisi gibi değil heralde.

Küçük ev aletlerinizi aldınız mı? Ben anneler günü indiriminde hepsini almayı düşünüyorum. Önerileriniz nelerdir?

ben hepsini aryıldızın çeyiz setiyle birlikte aldım çok tatlı renk seçenekleri var :KK200:

• Beğen
Reactions: myu
ben çeyiz alışverişine geçen yıl eylülde sözden sonra başladım inan şanslısın seninde sanırım şehirler arası bir evlilik benimde öyle bunca alışveriş telaşında aynı zamanda çalışırken inanılmaz yoruluyorum resmen strestten oluşmuş biriyim şu aralar :KK70:

Bizim ülkeler arasi bende calisiyorum o yuzden desigin gibi cikip alisveris yapmak zor oluyor nisandan so rada bildigim eksinlerimi aldim suan inan bilmiyourum ne eksik ama onlarda ufak seyler misal sanirim elbise askisi hurc ve mandallarim yok ama evimizde yer kalmadi koyacak annen deli oluyor

Ya be gerçekten fazla rahatmışım:KK33: En geç yaz ortası gibi düşünüypruz ve ben şimdilerde başladım hazırlık yapmaya.
Eşya falan bakıyoruz şu sıralar. Düğün detaylarına daha gelemedim bile:KK35:

Ben detail incik cincik isini seviyorum daha gelinlik bakmadim ama cicegim hazir ayakabim hazir nisanlim bazi seyler icin acele etigimi dusunuyor ama bilmiyorki iyi fotografcilar kuaforler hep cabuk doluyor

bu yaz evlenicekseniz biran önce gün alın ben salonu eylülde tuttum ozaman bile gün sıkıntısı yaşadım salonu beğeniyorum gün tutmuyor filan gerilmiştim baya :rolleyes:

MrsNorris MrsNorris
bizim evde koliden oluşuyor resmen :KK70: kardeşim artık git de şu ev bi rahatlasın diye dalga geçiyor :KK70:
Ben internetten liste cıkrtmıştım o listeden her aldığımı çiziyorum benim için çok iyi her an ne eksik kolayca hatırlıyorum.
gelinlik işini bende daha çözemedim geçen cumartesi nişanım vardı onunla ilgilenmekten fırsatım kalmadı ama düğün 4 ay sonra diyince gelinlikçiler şok şeklinde bakıyor bana hemen seç yoksa yetişemezsn bu dönem çok yoğun diyorlar bu ay bu sorunuda çözersem büyük ölçüde rahatlarım diye düşünüyorum.[/QUOTE]

bonibon93 bonibon93 Benim kardeşim de öyle. Evde fazla yer kaplıyorsun diyor:-)

Kızlar benim ümidim kesildi. Nişanlım haziranda düğünü yaparız diyor ama bir şey yapmadık daha. Ev düzmekten düğünü unutduk. Yetişmez gibi gözüküyor.

Merhaba 2018 Ağustos ayında evleniyorum bende fakat İstanbul dısında olucak kına ve organizasyon için sıkıntılıyım İstanbul daki show time organizasyon ile görüştüm şehir dışı ama geliriz falan dedi ama güvenemiyorum malum 1 kere olan gece ve sizden yorum almak istedim var mı bir garanti acaba?
Ne güzel canım hayırlı olsun nasipse bnde ağustosta evleneceğim tarih tam belli değil ama öyle konuşuluyor gideceğin şehirdeki organizasyonculara bakmani tavsiye ederim bnde Kocaeli'nde oturuyorum Üsküdar'da bir organizasyon şirketi kafama yattı aynı aynı gelir mi gelmez mi bnde bilemiyorum ama yzuyuze bir görüşelim gelirlerse tutacağım inşallah

X