2018 Gelinleri

hayırlı olsun.vakit baya varmış rahat rahat alırsınız her şeyi.
liste yapmak en güzeli.yoksa dediğiniz gibi karışıklık olabiliyor.
2 şehirde düğün zor oluyor ama arası var o çok iyi olmuş.Dinlenirsiniz.
Ankarada düğün nerde olcak belli mi?

Evet yol git gel sürekli olacak şimdilik o kadar değil ama :) Keçiören sanırım ilk adım düğün salonu. Kesinlikle ara olması sartti benim için nikahtan sonra Ankara'ya gideceğim artık tabi evden ayrılma üzerine şehir değiştirme stresli baya. Allah'tan halam ve kuzenlerim de var Ankara'da.
Nisanlimin aileside kalabalık o yüzden mutluyum.

Kızlar benim 25 Ağustos ta düğünüm var allah izin verirse ama çok heyecanlıyım ne yapıcağımı nasıl yapıcağımı bilmiyorum sakin olsam yeterli diye düşünüyorum ama olamıyorum

Kızlar benim 25 Ağustos ta düğünüm var allah izin verirse ama çok heyecanlıyım ne yapıcağımı nasıl yapıcağımı bilmiyorum sakin olsam yeterli diye düşünüyorum ama olamıyorum
Çeyiziniz var mı yok mu bilmiyorum ama ilk yapmanız gereken bence uzun bir alınacaklar listesi
Sakin olun vaktiniz de carmış baya ne güzel.rahatça hazırlarsınız evinizi.

Çeyiziniz var mı yok mu bilmiyorum ama ilk yapmanız gereken bence uzun bir alınacaklar listesi
Sakin olun vaktiniz de carmış baya ne güzel.rahatça hazırlarsınız evinizi.
Çeyizim beyaz eşyalarım hazır evim satın alındı çok şükür gelinlik modelim hazır önümüzdeki ay diktiricem nikah tarihi alıcaz düğün çalgım ve kameramanım hazır tek mobilyam dış çekimim davetiyeler kaldı çok şükür allahım bu yolda olan herkesin yardımcısı olsun

Birde balayını ayarlıyamadık çok kararsızım birde herşey üst üste olunca masraflar çok yüklü olunca bütçe ayıramıyoruz bir türlü

Aranıza bende katıldııım nişanım 2 hafta önce oldu 15 nisanda da düğünüm var. Allah herkese kolaylık versin kızlar

umarım kötü olmaz zaten fotoğrafçılar hava şartları kötüyse erteliyor sıkıntı olmuyor sadece geç olmuş olur en fazla.
Bi şekilde olur evet. Ama yinede gölge düşürür diye düşünüyorum
o bende fazlasıyla var çünkü düğünüm 18 martta kış gelmedi ama geç gelecek diye çok korkuyorum resmen.kar yağsa neyse yağmur yağması beni çok mutsuz eder
Seninki daha yakınmış Umarım hava günlük güneşlik olur. Yağmur yağıyor diye ağlayanlar var sanırım bizde öyle olucaz

valla umarım iyi olur yoksa insanın morali bozulur ister istemez.gerçi şimdi yaz kış birbirine girdi.temmuz-ağustosta bile yağmur yağıyor.belki martta güneşli olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…