2018 Gelinleri

benim de mart o_O bazen daha çok varmış gibi geliyo bazen de bişi kalmamış gibi :skandal:
Banada oluyo bazen çok varmış gibi bazen az kalmış gibi. Duygular arada gidip geliyor :) ama çok şükür çok mutluyum her ne kadar zor olsada zevkli şeyler :) gelinliğimi diktiriyorum çeyiz mutfak eşyalarımda hemen hemen tamamlanıyor bizim ev şubat sonu anca kesinleşecek o yüzden kaba eşyalara karar verdik alınıp mağazada bekleyecek. En sevmediğim kısım ev temizliği :işsiz:

Banada oluyo bazen çok varmış gibi bazen az kalmış gibi. Duygular arada gidip geliyor :) ama çok şükür çok mutluyum her ne kadar zor olsada zevkli şeyler :) gelinliğimi diktiriyorum çeyiz mutfak eşyalarımda hemen hemen tamamlanıyor bizim ev şubat sonu anca kesinleşecek o yüzden kaba eşyalara karar verdik alınıp mağazada bekleyecek. En sevmediğim kısım ev temizliği :işsiz:
duygu değişimi normalmiş bu süreçte ben sadece kendimde var sanıyordum :KK48: gelinlik bakmadım ben daha :oops: hazır alıcam zaten.diktirmeye cesaret edemiyorum nedense .ya zaten kaba eşyaları almak kolay.detay şeyler vakit alıyor.

Zaten mobilya almayı düşünmüyoruz. Ivır zıvırlar içinde artık yılbaşı sonrası olmak zorunda gibi. Anneler günü indirimini falan kovalarım artık.:rapci:
sizin düğün haziranmış ya ben daha erken sanmıştım eski msjlara baktım da şimdi :KK48: aynen anneler gününde de iyi indirimler oluyor :KK73:

duygu değişimi normalmiş bu süreçte ben sadece kendimde var sanıyordum :KK48: gelinlik bakmadım ben daha :oops: hazır alıcam zaten.diktirmeye cesaret edemiyorum nedense .ya zaten kaba eşyaları almak kolay.detay şeyler vakit alıyor.
Duygularım pek karışık. yıllardır yaşadığım düzeni bırakmak zor geliyor sanırım. birde alıştım anne eline temizlik yemek sorumluluklar korkutuyor :KK45:

Selam kızlar,

Biz 23 Aralık ta nişanlandık. Düğünümüz de 29 Temmuzda. Şuan sadece düğün yeri tutuldu. Onun haricinde ben çeyiz almaya devam ediyorum. Ev, eşyalar vs henüz beklemede.

Herkese şimdiden hayırlı olsun.

Bizimde 7 Ocak da söz oldu❤️❤️ Şimdi nişan için mekan bakıyoruz. Biz daha çok adım adım gitme taraftarıyız şimdi nişana odaklandık diğer türlü kafam çok karışıyo bunalıyorum. Sözlüm de tam aksine benden daha panik eylül gibi düşünüyoruz düğünüde mobilya falan daha hiç bişey bakmadık

Benim 8 Eylül kına 9 Eylül nikah istanbulda 16 Eylül Ankara'da düğün olacak. İstanbul'dan Ankara'ya gelin gideceğim. Eksikler hiç bitmez. Ben çeyiz listesi çıkardım onun üzerinden ilerliyorum kızlar bazen not almayinca aynı üründen iki üç tane alınabiliyor. Ben koli yapıp kaldiyorum evde yer kalmadı :)
Beyaz eşyaları aldik yeni yıldan hemen önce Arçelik aldım. Ankastre almadım oturacagimiz ev net olmadığı icin. Allah hepimize kolaylıklar versin.

X