2018 Gelinleri

Merhaba arkadaşlar bence bu yaz gelin olucam inşallah. Çeyiz hazırlıkları içindeyim :) Tanışalım birbirimize yardımcı olalım

nisan da nişan, eylülde düğün var.
2 düğün olucak yani 2 kat stres modundayım. Şuan çeyiz eşyalarını tamamlıyorum. Uzağa gideceğim için büyük eşyaları ordan alıcam.
Nişan elbisesi,bohçasını filan yavaştan inceleyip araştırıyorum sık gelip gidemediğimiz için bir çok ayrıntıyı tek başıma halletmek beni baya yıpratıyor aslında.
Bu dönemi güzel hatırlamak istiyorum ama çok gerginimmmm ..:sus:
Benim nişanım oldu bende senin gibi 2 düğün yapıcam yazın ve bizde uzak şehirlerdeyiz. Seni anlıyorum ancak inan ki o kdr gerilecek bir durum yok. Senin gibi birçok şeyle tek başıma ilgilenmek durumunda kaldım. Ailemden de fikir aldım tabii ki. Her şey bir şekilde yoluna giriyor sen sakin ol ve bu zamanları güzel hatırla :)

Benim nişanım oldu bende senin gibi 2 düğün yapıcam yazın ve bizde uzak şehirlerdeyiz. Seni anlıyorum ancak inan ki o kdr gerilecek bir durum yok. Senin gibi birçok şeyle tek başıma ilgilenmek durumunda kaldım. Ailemden de fikir aldım tabii ki. Her şey bir şekilde yoluna giriyor sen sakin ol ve bu zamanları güzel hatırla :)
Merhaba. İki düğünüm olacak benimde. İlk düğünden sonra kendi evinize mi geçeceksiniz baba evinde mi kalacaksınız nasıl düşünüyorsunuz? Benim düğünlerin arasında 1 hafta olacak. Nasıl doğru olur bilmiyorum.

Selam kızlar
7 sene sonra buraya dönmek garip bir duygu,2011 gelini olarak,2012 ikizannesi olarakhepinize tatlı telaşınızda kolaylıklar diliyorum,
Ben saç aksesuarları yapıyorum,kendi düğünümde koşturmaktan fırsatım olmadı kendime o kadar zaman ayıramadım böyle düşünürken burası geldi aklımaeğer kafanızda bir model varsa yapabiliriz maksat hayalleriniz gerçek olsun

bende iki düğün yapacağım çok stresli her şey ve her şeyi tek başıma yapıyorum :KK43:

Merhaba. İki düğünüm olacak benimde. İlk düğünden sonra kendi evinize mi geçeceksiniz baba evinde mi kalacaksınız nasıl düşünüyorsunuz? Benim düğünlerin arasında 1 hafta olacak. Nasıl doğru olur bilmiyorum.
Sizin bir hafta varsa baba evine dönün derim ben. Bende öyle yapıcam düğünden tekrar eve döneceğim ertesi gün yola çıkacağız ondan sonraki gün de orada düğün olacak.

Selam kızlar
7 sene sonra buraya dönmek garip bir duygu,2011 gelini olarak,2012 ikizannesi olarakhepinize tatlı telaşınızda kolaylıklar diliyorum,
Ben saç aksesuarları yapıyorum,kendi düğünümde koşturmaktan fırsatım olmadı kendime o kadar zaman ayıramadım böyle düşünürken burası geldi aklımaeğer kafanızda bir model varsa yapabiliriz maksat hayalleriniz gerçek olsun
Ben boncuklu geniş bir taç düşünüyorum topuz olacak muhtemelen. ama hala bir model yok kafamda

Benimde 6 gün ara var 2 düğün arası çünkü aramızda 8 saat yol var ama geçen annemle konuştum ilk düğünde eğer gelip kız alma yapılırsa düğünden sonra eve dönülmez çok ters gözükür dedi e ordaki düğün de olsa yine buraya gelip kız alma yapılması lazım oda saçma yani ben ilk düğünden sonra onla gidicem büyük ihtimalle oda tam bir kafa karışıklığı suan bende.

Bu hafta sonu nişan alışverişini yapıcaz artık 3 günde herşeyi halletmem gerek nisana kadar bir daha görüşebilme ihtimalimiz de düşük. Benim zorluk cekmemin sebebi herşeyi resmen yeni öğreniyorum yani tamam heryeri biliyorum ama hiç alıcı gözüyle gitmediğim bakmadığım yerler bunlar hep doğal olarak bazen beynim ters dönüyor :KK70::KK70:
Annemle alışverişe çıkıyorum çeyiz için her hafta sadece cumartesi öğleden sonra vaktim kalıyor artık nereye koşcağımı şaşırırıyorum :KK70:
Birde yanda birlikte alışveriş yapan çiftleri görünce arada sinirim tepeme çıkıyor ne yalan söyliyim :KK70:

7356196A-8C5D-47A3-89BE-E3EE2E20AD3B.jpeg
Benim ilk çeyizlerim kızlar

Güzel günlerde kullan inşallah.
Ben mutfağın nerdeyse herşeyini aldım günlük yemek takımı+misafir yemek takımı+çelik tencere -çaydanlık -sahan seti+ granit tencere seti+ çatal bıcak takımı+ su kadeh takımı ve elektrikli mutfak aletlerini hepsini aynı yerden aldım çıktım baya iyi oldu :KK70: Benim genel sorunum pembe mavi filan sevmiyorum kırmızı bulmakta hiç kolay oluyor mutfak araç gereçlerinde artık nerde kırmızıyı bulursam ordan alıyorum direk :KK70:

Bu hafta sonu nişan alışverişini yapıcaz artık 3 günde herşeyi halletmem gerek nisana kadar bir daha görüşebilme ihtimalimiz de düşük. Benim zorluk cekmemin sebebi herşeyi resmen yeni öğreniyorum yani tamam heryeri biliyorum ama hiç alıcı gözüyle gitmediğim bakmadığım yerler bunlar hep doğal olarak bazen beynim ters dönüyor :KK70::KK70:
Annemle alışverişe çıkıyorum çeyiz için her hafta sadece cumartesi öğleden sonra vaktim kalıyor artık nereye koşcağımı şaşırırıyorum :KK70:
Birde yanda birlikte alışveriş yapan çiftleri görünce arada sinirim tepeme çıkıyor ne yalan söyliyim :KK70:

Çok iyi anlıyorum snei canım :KK70: benimde dışarıda gezecek çok vaktim olmadığı için iş yerinde boş vaktim olduğunda internetten hangi ürün iyidir güzeldir onu araştırdım. Aklıma yatanları direk aldım biraz şüphelendiklerimi mağazada inceledim. İnan çok daha ucuza denk geldi ve enerjiden tasarruf ettim :) nişan olayını da fazla büyütmemek gerekiyor. Alt tarafı yüzük ve tatlı :) kendini yormaya değmiyor o kadar.

X