2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Oo cok iyiymiş canım senin benden 2 tane toplanabildi. Onlarinda sadece 1 ı döllendi. Kac tabesi döllenmişti senin ? Dondurulmuşun var mi? Bi de istanbul sa misjn sende
10u dollenmisti,3. Gune gelindiginde 7 tane vardi,bu 7 tanenin icinden en iyi iki tane transfer edildi. Geri kalanlar da 5. Gune kadar yasayacak mi diye bakildi ama 5. Gune gelindiginde hicbirisi dondurulacak kalitede olmadigi icin dondurulmusum yok. Surec yeniden baslayacak o yuzden

Anladm canim hakkımızda hayırlısı olsun. İnşallah tekrar ayni şeyleri yaşamaya gerek kalmadan doğal yollardan hamile kalabiliriz. İsmin eylül mü? İsmen dua edelum birbirimize

Kızlar günaydın bugün test günüm 12. Gün şimdiye kadar hiç test yapmadım sabrettim inşallah güzel sonuçlar alır burada sizlerle paylaşırım ben de :)
kizlar ben dayanamadim idrar testi yaptim bugun 6.gunum hayalet cizgi cikti dikkatli bakinca goruluyor dunde oyle cikti
hadi bakalım inşallah iki tane daha güzel haber gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…