2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Kızlar transferden sonra nasılsınız? Neler hissettiniz? Benim boğazlarım ağrıyor ve çok halsizim hasta gibi yatıyorum, sanırım aldığım ilaçlar beni biraz güçsüz bıraktı siz neler yapıyorsunuz var mı benim gibi olan ?

Canım bende grip oldum transfer sonrası hele ilk 2 gün öksürükten ciğerlerim söküldü ateşim cıktı parol attım sadece bugün toparladım iyi kötü kendimi

Canım neden böyle olduk ki acaba? Bedenimiz yorgun düştü galiba ilaçlar falan
Sanırım canım bi de mevsim değişikliği var ya oda etkiledi bence canım. Aman o öksürük gitsin gelmesin ciğerlerim çıkıcak zannettim karnımı tuta tuta öksürdüm

Yani bizde tavsiye üzerine gittik ama sen nasıl duydun iyimi kotumu
burda ozel bi hastanede de tup bebek yapiyor bi arkadasimin yakini onun tedavisiyle hamile kalmis. İyi yorum yapan da var kotu de ama onemli olan sende nasil etki biraktigi. Ben de tavmergen ivf merkezine arkadasimin negatif tecrubesine karsin gittim ya nasip deyip simdilik guzel sonuc aldik insallah devami da saglikla gelir senin sonuc belli oldu mu?

Gidiyorum şimdi de çıktığından emin değilim

Allah ım sen benim kecilerime mukayyet ol la havle Vela kuvvete illa billahil aliyyil azim.. şimdide doktor yok ..
Yani nasi desem Dr iyidir de çok ilgili değil böyle ama o güveni verdi bana
masallah cok sabirlisin ben sabahi zor ettim sonuc icin bu arada doktorlarin cogu oyle benimki de oyle cok konusmuyor ama isini iyi yapsin yeter

hadi insallah guzel sonuclarla don )
Sana bise desem inanmazsin :)) sen hastanenin adını yazmadan önce bi yakinimla konuştum oda tavmergene ege hanimmi dedi ece hanimmi dedi tam anlamadım orda tedavi olmuş ikiz bi kız bi oğlan sende öyle yazınca bi tuhaf oldum :))

Rabbim bizlere de nasip etsin insallah ne guzel haberler benim doktorum Erol Tavmergen. Ege hanim sanirim Erol beyin kardesiymis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…