2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Bu arada yaş kaç ve belirtilerin neler?
36 yaşındayım... bende belirti yok arada belimde ağrı oluyor ama o çok ayakta kaldığım için... doktora sormuştum belirti var herkeste bende niye olmuyor diye olmaz ya millet kendini ısrarla dinliyor belirti yokluyor tahlilinden sonra başlar en erken dedi yani bilemiyorum bazıları ısrarla belirtileri yazıyor... geçenlerde adet belirtisi var sandım o güne özel kaldı yorgundum ondandır bu sene 4. Sınıfları okutuyorum eh epey geveze ve yerinde duramayan çocuklarım var ondandır... benim ilk tüp bebeğim de tutmuştu onda da böyle belirti olmadı onlar da 12. Haftada öldüler maalesef... sende var mı belirti?

İnşallah buseferde olumlu sonuç alırsın ve hayırlısiyla kucagina da almak nasip olur canim. Benim ilk denemem ne zor işlermis Rabbim yardimcimiz olsun

Var ablacm. 15inde 5. Gün embriyosu benimki 3 gün önce sol kasıkta kramp vardı 2 3 gün sürdü. Şimdide adet sancısı gibi sancılarım var ve artıyor günden güne. Uyku birden bastiriyo. Belim agrimiyo da nasıl desem çekiliyor böyle yoruluyo gibi ben Progestan fitil kullaniyorum şu iki gündür de şeffaf akıntı geliyor az. B u kadar :)

Hayırlısı olsun canım dedim ya doktorun söyledikleri böyleydi kısmet.. herkesin bünyesi de farklı artık ne olur ne olmaz bilemiyorum

Bende dün iğnemi yaptirmaya gittigimde bunu cok düşündüm ama tuttum kendim yaptirmadim :)

Günaydın kızlaaaaar şu andaaaa transferim yapıldı odada uzanıyorummm, 1 adet 6AA kalite 5. Gün embriyosu konuldu, 6 tane de donduruldu. Çok kolay geçtiii, sıkışıktım ama dayanamayacak kadar değildim ve gayet güzel sıkışmışsın dediler. Odaya gelince de yaptım sürgüye. Mükemmel bir andı. Küçük parlak yıldızımmm geldi kondu karnıma. O an hıçkırmaya başladım ama hemen toparladım kendimiiiii

Ayyyy çook sevindim canım hayırlısı olsun inşallah sen anlatırken kendi günüm gözüme geldi :)) hastaneyle evin arasında 20 dk vardı bende arabada içmeye başladım hastane de 40 dkk kadar beklerken 2 çay 2 pet şişe su bitti ama tık yok :)) hazirlanmam için gittiğim de ordan oraya yürüdüm gelmedi koşturdum gelmedi göbek attım o an hemşire geldi masaya gidene kadar oynamaya devam ettim 4 hemşirede bana bakakaldi kirikmi ne demislerdir kesin çok terledim nefes nefese kaldım :)) transfer anında hem korku hem sevinç bi arada zaten ..

olur cnm zaten cikar kanda

hayirli olsun cnm ins simsiki tutunur annesine

olur cnm zaten cikar kanda
Ya bir de internette okudum 10. Gün testte çıkmamış ama 12. Gün çıkmış olan varmış işte bu da korkutuyor beni 3. Oldu artık biraz stres arttı da yani bu tedavi için müdürüm dahil çok kişiyi karşıma aldım inşallah olur allahım hepimize sağlıklı Minnaklar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…