Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Hayirlisi kuzum ne olursa saglik olsun onumuze bakicaz. Bende 14 unde vurundum. Yarin 13. Gunum. hicbir belirti agri yok. Hakkimizdan hayirlisi olsun. Insallah bizdedirler
Öyle ablam olsa da olmasa da umudumuzu kesmek yok.bende belirti olarak aşılama daki gibi kimyasal gebelik geçirdiğim deki gibi ağrılar var kasiklarimda adet ağrısı gibi değil.başkada bisi yok suanlik.yarin adet günüm cumaya kadar gelmezse evdeki idrar testini yapicam cuma günü.seninde bitmis gunun.sen kan tahlilimi yaptircan kirmizilarimi beklicen

Hayirlisi kuzum bende bekliycem kirmiziyi. Persembe benimde regl gunum bakalim. Iyi geceler kuzum

Maalesef bu ayda bebeğim benimle değil canım kırmızılar geldi.inşallah sizlerden güzel haberler alırım.
Denizim ama olsun yola devam. Benimde cok moralim bozuk regl olmayi bekliyorum 2 gun icinde ve biliyorsun 2. Gun gel demislerdi tup bebek icin. Bireysel emekliligim vardi onu bozdum hala yatirmadilar parayi. Ve arabam bozuldu motoru indirdiler. 3 bine yakin masraf yaptim araba hala cikmadi. Cildircam hicbirsey yolunda gitmiyor. Hadi bu ayi atlatayim obur ay desem yillik iznim var aileme gidicem. Yani o ayda yapamam. Iyice moralim bozuluyo

Öyle abla moral bozmak yok.yola devam.butun olumsuzluklar ustuste gelmis insaallah hamile kalmissindirda gerek kalmaz .adet olursanda bu iki ay dinlendir kendini bitkisel birseyler dene incir soğan hayıt tohumu zaten tüp bebekte dayicaklar hormonları en azından bu zaman zarfinda vücudun dinlenmiş toparlamış olur kendini.uzulmeyelim olacak oldumu korunurkende olur olmayacak oldumu istediğin bildiğin şeyleri yap yine olmaz.zamanı geldiğinde gelecek yüzümüz inşallah

Oyle kuzim hakkimizdan hayirlisi. Cok dogru soyluyorsun olacaksa korunma bile nafile oluyor. Olmayacaksa bizim gibi milyon sey hesapla kitapla yine olmuyor. Saglik olsun

Cnm uzulmek yok calismalara devam senin bu ikinci miydi asilama rabbim hayirli zamanda ol diyecek hepimize ins vardir vakti saati mutlaka
Canım bu çatlatma iğnesiydi.iki çatlatma iğnesi 1asilamam var olmadı zamanı değilmiş.sebepsiz infertilite ama ben artik kendimde sanki bi sorun varmış gibi hissetmeye başladım.Rabbim ol der ve oldurur inşallah bi gün bizimde olacak

Naptiniz kızlar??? Yonca___ abla durumlar nasıl? SELDA33 ya sen canım? Ve de sen canim S_V_S_88 ?ben bu ay ne klomen nede bisi yapıyorum hayıt tohumu çayı bi tek birde incir kuru yapicam.sevgiyle umutla kalın kızlar hayırlı haberlerle gorusmek uzere

Ben iyiym cnm bu ay olesine gecmesini bekliyoz ayin 11 de hastalanmam gerek ins hastalanmam ama kesin hastalanicam gibi snr ikinci asilama yapilnak uzere ilac kullanimi olcak ins cnm rabbim hepimizin yuzunu guldursun ins yaa once sogan kuru snr incir kuru yap cnm saracoglu ole tavsiye ediyo

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah canım.inşallah gelmez kırmızılar.bende bu aydan sonra ikinci aşılama isteyecem.ilki kimyasal oldu belki ikinci tutar.ya benim ilkinde kanulu rahme ittirirken ultrasondan bakmadan spermleri boşalttı.sallama oldu gibi geldi.sende nasıl olmuştu aşılama olurken ultrasondan bakarakmi yapildi

Evet cnm ultrasyondan baktilar aama benim ilac tedavisi bence gec basladigi icin olmadi dr solemisti zaten iki gun gec basliyoz belki tutmaz diye bende deneyelim benim artik takatim kalmafi yoruldum diye onunde aglayinca bunu bole deneyelim ama tutmazsa uzulmek yok ve burda ins seni hamile gondercem diye cok moralimi duzeltmisti normalde esimin morfoloji sorunu vardi ama spermler cok iyi demislerdi yaparlarken ins ikinciye gerek kalmaz ama kalirsa da daha guzel olur ins sonucu hep dua seklim rabbim isteyen herkese ver bize de ver ALLAHim diyorum

Canlarimmmmm:)Suan merkezdeyim kan verdim sonuclari bekliyorum.Ona gore transfer yapilicak:)Herseyin hayirlisi :)Bende olmazsa bidaha bidaha bidaha denicem:)Ama once guzel bir tatil yapicam:)Kafami bosalticam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…