Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Kızlar malesef haberler kötü...
Sağlık olsun diyip önümüze bakacağız artık
Bekleyen diğer arkadaşlar için hayırlı haberler diliyorum
Canım sen ne zaman aşılama yaptırdın kaçıncı gün test yaptın acaba bende perşembe günü test yaptım ve negatifi aldım merak ettim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah diğer ay hamile kalırsın canım

Tamam ptesi bi gideyim doktora 6. Gün oluyor adetimin yani bitmis olcak ama yinede bi gidip sorayım
Bence adetliyken gittiysen dr a. Ve yumurtalik normal dediyse 5. Gun klomeni alip baslayabilirsin sonrasa devlette 13. Gun filan bi yumurtalik takibi yaptir. Yada ozelde soyle uygun bir dr a. olcumlerini ogren ona gorede ovitrelle vurunursun. Sen dr unu ara sor deki 5. Gun klomen tedavisine baslayayimmi. Belki bilemiyorum troid filan dolayisi ile klomen vermemistir. Basimiza is almayalim. Bana bu tedaviyi 4 aydir yapiyor. Ezberledim. Adetliyken kontrol kist varmi yokmu normalmi. 5. Gun klomen e basla. 11_12. Gun yumurta olcumu. Yeterli olgunluktaysa 14. Gunu filan buluyo Ovitrelle. Bana tupe baslanicakti o zamana kadar bos gwcirmeyelim diye yine bu tedaviyi yapti.

Tamam ptesi bi gideyim doktora 6. Gün oluyor adetimin yani bitmis olcak ama yinede bi gidip sorayım
Canim bugun ara pazartesiye birakma. Telde sor bu ayi bos gecmemek adina catlatma tedavisi yapabilirmiyiz de bunda ne var. Olur derse 5. Gun bi ilaca baslaniyormus dersin bakalim ne diyecek

Canim bugun ara pazartesiye birakma. Telde sor bu ayi bos gecmemek adina catlatma tedavisi yapabilirmiyiz de bunda ne var. Olur derse 5. Gun bi ilaca baslaniyormus dersin bakalim ne diyecek
Acmazlarki telefonu haftasonu devlet hastanesinde infertilite bölümü calısmıyodur bu adet dönemimde kist varmı diye bakılmadı gittim bayramdan sonraki adetinde gel bayrama denk geliyor tedaviler bakmıyoruz dedi

Acmazlarki telefonu haftasonu devlet hastanesinde infertilite bölümü calısmıyodur bu adet dönemimde kist varmı diye bakılmadı gittim bayramdan sonraki adetinde gel bayrama denk geliyor tedaviler bakmıyoruz dedi
bosver bu ayi artik o zaman. Cunki muayene sart. eger kist varsa klomen kisti daha cok buyutuyor. Baska bir secenekte ozel bi hastanede muayene ettirip kistin yoksa dr a catlatma tedavisini istedigini soyleyebilirsin. Hakkindan hayirlisi olsun canim.

Canim geç cvp oldu kusuruma bakma
1 haziran asilama
15 haziran test
umarim kaliriz canim benim adet gelmedi doktor yollari gorunuyor

Eki Görüntüle 2009764 listeyi yaptim kizlar. Eksik hata varsa uyarin lütfen. Herkes icin dua edicem elimden geldigince.
Merhabalar çekirdek32 listende kendi adımıda görünce çok duygulandım teşekkür ederiz bizde senin için çok çok dua edicez emin ol Allah insanların birbirlerine yaptığı duaları geri çevirmezmiş inşsllah bizimkileride geri çevirmicek

Kızlar sizden bir akıl istiyorum ocaktan beri aşılama icin evrak topluyorum zeynepkamilde sürekli bir aksilik sürekli bir sekteye uğrama yasadım calıstıgım icin. Hala ve hala asılamaya gecilemedi smdide temmuza kaldı asılama. Mayısta raporum cıktı 2 gün ile kacırdım tedaviye baslamayı. Heyetten gec cıktı rapor cünkü . Simdi tatilim baslıyor ama eylülde yeniden işbaşı oyüzden aslında deneyecek 2 hakkım var tatilde ve iyi değerlendirmek istiyorum. Temmuzda zeynepkamilde deneyeceğim sırf bunca cabam icin. Ama istanbulda özel kaliteli hastane arıyorum asılama icin deneyimleriniz neler?

Canim regl olmayi bekliyorum sonra doktora gidicem rahmi hazirlicak iste.Siz neler yaptiniz ramazanda cok giremiyorum cok zorlaniyorum.Firsat buldukca girebiliyorum
Bende regl olmayi bekliyorum. Ay sonuna denk geliyor. 2. Gun tup icin gidicem. Insallah hamile kalarimda gerek kalmaz canim. Hakkimizdan hayirlisi

Canim ben Fulya Bahceci Guvenc Beyin hastasiyim.Asilami yapti.Labaratuarlari cok iyi basari oranlari cok yuksek ama benimki tutmadi.Ben de tup bebege gectim.Asilama zaten bir umut ama uzun zaman olmamissa bence tup bebege gec derim.Evliligin yasin cok onemli tbiki Allah hakkinda hayirlisini versin.Benim yas biraz gecik:)Sen iyice arastir.Labaraturari iyi bir yer tercih et...Sonucta sipermlerede islem yapiliyo ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…