Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Biliyorum canım bana da öyle geldi ben tekrar eczaneye gidip nasıl yapıldığını öğrenip ilk iğneyi orda yaptırmıştım anlıyorum yani bu nasıl yetecek diye şaşırmıştım

Biliyorum canım bana da öyle geldi ben tekrar eczaneye gidip nasıl yapıldığını öğrenip ilk iğneyi orda yaptırmıştım anlıyorum yani bu nasıl yetecek diye şaşırmıştım

Ayy insallah hayirlisi olur kuzum ya insllah yeter☺ aende etki oldu mu
Evet canım bende etkili oldu tekrar kontrole gittiğimde yumurtalar büyümüştü hemen bu gece çatlatma iğnesini vuruyorsun demişti doktor 2 haziranda da aşılamam yapılmıştı şimdi beklemedeyim canım inşallah en kısa zamanda bu güzel duyguyu bizde tadarız anne oluruz :anneadayı:

Evet canım bende etkili oldu tekrar kontrole gittiğimde yumurtalar büyümüştü hemen bu gece çatlatma iğnesini vuruyorsun demişti doktor 2 haziranda da aşılamam yapılmıştı şimdi beklemedeyim canım inşallah en kısa zamanda bu güzel duyguyu bizde tadarız anne oluruz :anneadayı:
Nekadar buyudu yumurtisler☺ benim klomenle iki kere asilama tutmadi 21mm buyudu en fazla benim

Nekadar buyudu yumurtisler☺ benim klomenle iki kere asilama tutmadi 21mm buyudu en fazla benim
Bana doktor hem klomen verdi hemde gonalf verdi ikisini birlikte kullandım ama kaç cm diye de sormadım canım büyümüş çatlatma kıvamına gelmiş dedi bilmiyorum kaç cm olduğunu yani canım iki yumurta oluşmuştu sağ yumurtalığım çikolata kisti olduğu için o fazla büyümemiş dedi öyle yani

Ay kızlar ya oruç beni biraz sallıyor o yüzden pek girip bakamiyom.su mübarek günlerde inşallah dualarimiz kabul olurda bayrami iki canlı olarak kutlarız.opuyorum sizleri:halay::KK15:

Evet bende jel kullaniyorum. Yogun bi akinti hissediyorum. Ama bakiyorum su gibi bir sivi
İns bu iyi biseydir cnm ins tutmustur senin tahlil ne zmn yapilcak ben sabirsizlikla beklemedeyim evde test yok direk kan vercem ins pazartesi dualarinizda unutmayin canlar

Kizlar yumurtalarim toplanti kac adet oldugunu bilmiyroum cunku doktorum henuz gelmedi.Ama 9 adet duydum dedi hemsire.Ama burda insana prensesler gibi davraniyolar...Doktorlar hemsireler hasta bakicilar.Allahim hayirlsiini versin herkese detaylarini anlaticam

Kizlar 9 yumurtam olusmus esimden de sperm aldilar yarin bana haber verceklermis dollenip dollenmedigini.Ayrica taze embriyolari transfer etmiceklermis donduricaklarmis onumuzdeki ay transfer ediceklerimis rahim dinlendirme teknigi kullanilicakmis iste bakalim neler olucak hepinize sevgiler yol arkadaslarim.Umarim bebis haberlerinidr veririz birbirimize burdan.

Kizlar 9 yumurtam olusmus esimden de sperm aldilar yarin bana haber verceklermis dollenip dollenmedigini.Ayrica taze embriyolari transfer etmiceklermis donduricaklarmis onumuzdeki ay transfer ediceklerimis rahim dinlendirme teknigi kullanilicakmis iste bakalim neler olucak hepinize sevgiler yol arkadaslarim.Umarim bebis haberlerinidr veririz birbirimize burdan.
Cnm ins tutar su mubarek gunlerde rabbim sana ve bizlere bir an evvel bebislerimize kavusturur cnm hayirlisi ne ise o olsun hepimizin hakkinda

X