Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Azcik daha bekle hayırlı sonuçlar alırsın inşallah canim

Hayırlı olsun canım benimde öyle gobusumu iki parmağıyla sıkıştırarak vurmuştu.heyecanla bekliyorum sonucu salı günü nasipse ogrencem

Ebrar canim sonuc tarihim 1 haziran

Klomen kullandim ben 2. Asilamam

Yarin olacak cnm oviterelle mi ne oyle bieseydi canim
Doktor acilde yaptir baa dedi gece 12de yaptirdim

Ikinci asilamam cnm 22mayis olucak asilamam yani yarin

merhaba arkadaşlar benimde aşılamam 10 mayısta yapıldı. 10.gün kan testi 0,1 çıktı.erken test yaptırıp sonradan pozitif sonuç alan var mı?
Canim benim bende 8.gun yaptirdim testi negatif cikti daha cok erken bekle biraz 15 gunu bekle.Bende cok uzuldum ama beta hcg herkeste ayni gecmiyo kana.Bugunde idrar testi yaptim cikmadi duramiyoruz dayanamiyoruz ama bekle.

Akintin oldu mu cnm benim bugun cok akintim oldu su gibi. Gecen ay ilk asilamam da kiz hic cimciklemedo direkt vurdu.alintim da olmamisti
Akintim oldu ama öyle çok değil gecen ay beyaz bi akıntı yasamistim.simdi ilk bas beyaz sonra açık sari bi akintim ama öyle yoğun bisi yok.cimcikleme ne kız iki parmağıyla öyle çok sıkıştırmadan vurdu doktorum sanırım iğne ucunun küçük olmasında n dolayidir

merhaba arkadaşlar benimde aşılamam 10 mayısta yapıldı. 10.gün kan testi 0,1 çıktı.erken test yaptırıp sonradan pozitif sonuç alan var mı?
Erken test yaptırıp negatif gören arkadaşlarımız var ama umut hala devam ediyor.çünkü bebisin kanda çıkması için en az 12gun oda aşılama günü döllenme olduysa ya sonraki ilişkilerde olduysa döllenme.adet gelene kadar umut etmeye devam yani.Allah ne ol derse

Valla benim laenimi oyldl bi sikti ki irkildim.ilk asilamada direkt vurmustu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…