Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Kızlar ben berbat haldeyimm bu gun .görseniz zombi gibi.modem gaz dolu kasiklarimda adet ağrıları var sanki.göğüslerinde acıma ve göğüs uclarimin kenarları kabarma gibi bisi yaptı.böbreklerin agriyo..sabir cekiyom ya ağlamaklı aglamakli

Erken test yaptırıp negatif gören arkadaşlarımız var ama umut hala devam ediyor.çünkü bebisin kanda çıkması için en az 12gun oda aşılama günü döllenme olduysa ya sonraki ilişkilerde olduysa döllenme.adet gelene kadar umut etmeye devam yani.Allah ne ol derse
Canim benim insallah oyledir insallah su surec insani gercekten bitiriyo:KK43:

Kızlar ben berbat haldeyimm bu gun .görseniz zombi gibi.modem gaz dolu kasiklarimda adet ağrıları var sanki.göğüslerinde acıma ve göğüs uclarimin kenarları kabarma gibi bisi yaptı.böbreklerin agriyo..sabir cekiyom ya ağlamaklı aglamakli
Canim bende oyleyim senin kacinci gunun ben yasadiklarimi gun gun not ediyorum telefonun takvimine olumluda olsa olumsuzda olsa yazicam burdan.

Midem kotu öğleden beri bisi yiyemedim şişkinlik gibi acaip.dr a veya acile gitmeye de korkuyorum daha doğrusu negatif görmekten duymaktan.

Midem kotu öğleden beri bisi yiyemedim şişkinlik gibi acaip.dr a veya acile gitmeye de korkuyorum daha doğrusu negatif görmekten duymaktan.
Gecmis olsun canim. Dur bakalim kotu dusunme. Etkilenme lutfen. Zaten hersey olacagina varicak bari psikolojini bozma. Ben dua ediyorum kurban oldugum allah, sana senin gibi dusunceli, ince, hayirli bir evlat verecek. Buna inaniyorum

Gecmis olsun canim. Dur bakalim kotu dusunme. Etkilenme lutfen. Zaten hersey olacagina varicak bari psikolojini bozma. Ben dua ediyorum kurban oldugum allah, sana senin gibi dusunceli, ince, hayirli bir evlat verecek. Buna inaniyorum
Aminn ablam.guzel yuregine saglik :KK200:Rabbim sanada senin gibi sevimli neseli kalbi guzel azcik catlak ama saglikli ve hayirli evlat versin.:dua:Az kaldı ama bende sınırda hissediyorum.bugün herşey hortladi vucudumda sakin kalmaya çalışıyorum.kocise dedim acile gidelim.napicakki dr ilac vermezler hamilelik varsa diye meraktan gitmek istiyon demi dedi öküz.herşey Allahtan kabulum vermezse de kabulum ama vücut bugün üst seviyede tepkiler gösteriyor.ona kötüyüm ablam.gecicek biliyorum neleri atlattik neleri atlatıyor insanlar.optum:KK15: ablacim

Aminn ablam.guzel yuregine saglik :KK200:Rabbim sanada senin gibi sevimli neseli kalbi guzel azcik catlak ama saglikli ve hayirli evlat versin.:dua:Az kaldı ama bende sınırda hissediyorum.bugün herşey hortladi vucudumda sakin kalmaya çalışıyorum.kocise dedim acile gidelim.napicakki dr ilac vermezler hamilelik varsa diye meraktan gitmek istiyon demi dedi öküz.herşey Allahtan kabulum vermezse de kabulum ama vücut bugün üst seviyede tepkiler gösteriyor.ona kötüyüm ablam.gecicek biliyorum neleri atlattik neleri atlatıyor insanlar.optum:KK15: ablacim
Senin bi lafin var biliyorsun. kirmiziyi gormeden umit kesilmez. Zaten kaldi bir gun sali dr herseyi soyler o zamana kadar sakin kal. Canim benim opuyorum

servetim1234 servetim1234 hayırlı olsun canım dinlen bi iki gün inşallah tutar. Kızlar bu gün kan tahlili yaptiracaklar vardı 8mayis aşılama olanlar haydi haberlerinizi bekliyoruz

Öyle kesinlikle.hayırlısı olsun hayirlisini versin Rabbim. İyi geceler canım benim
Canim simdiki durumunda ilimlilik, cozumleme yetenegi, agirbasli yargilar gorunuyor. Evliliginde uyum ve maddi bir iyilesme gorunuyor. Ayyyyy canimya hamilelik karti actim :KK31:yakinda bir annelik gorunuyor. basari, iyi haber ve bir kayginin sonu cikti. Mutluluk evlilikte uyum var. Yine cinsel cekicilik soz konusu. Ve kararli oldugun birseyde zafer gorunuyor. para ve kazanc firsatlari cikti. Bu kadar canim ama genel anlamda cok guzel olumlu seyler cikti. Ne olsun daha annellik evlilikte uyum mutluluk bide yeni kazanclar. Ohooooo valla kiskandim falini :KK15: gebelik senin icin yakinda unutma bu ay oldu olduuu. Olmadi obur ay muhakkak gebesin canim.

X