Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Hay
hayırlısıyla güzel haberlerini alırız inşaallah canım kaç yumurtan vardı adetinin kaçıncı günü bugün bilgi alışverişinde bulunalım biraz
Âmiiiiiiiin insallah ilk aşılamadan sonra adet olunca İkinci günü gittim herşey normal olduğu için hemen Ikincisi için ignelere başladık gonal-f kullandım bir tane olgun yumurtam oluştu 19mm bugün adetimin 12.günü çabuk büyüdü yumurtam ve catlatma ignemi yaptım pazartesi günü de aşılama olucam ilk aşılamamda da İki tane oluşmuştu ama tutmadı malesef. Bu arada eşimde bir problem yok aslında bende de yoktu ta ki düşük yapıp kürtaj olana kadar normal yolla hamile kalmıştım. Sonra çikolata kistı çıktı bende o da engelliyor Şuan için

Supermis abla cinsel çekicilik isine yarar malum sende çalışmalara devam

Canim bende ayniyim simdi adet olucam diyorum ama gelmiyo cok sukur.Simdi sanci yok mesela ama biraz dolasinca hareket edince basliyo sancilar yatinca geciyo goguslerim balon gibi nasil aciyo
Hakkımızda hayırlısı artik derin nefes alıp gelmicek kırmızılar daha yok diyorum kendimi strese sokup kendim getircem adetimi.

Hadi inşallah bu sefer güler yüzün dolar gobusun canım

Dilan canim nasilsin var mi bir degisiklik inan bende senin gibi adet oldum saniyorum her an 2 gun boyunca inanilmaz adetsancisi yasadim ama bugun daha iyiyim surekli uyuyorum canim sen ne durumdasin yarin guzel haberler ver bize insallah yarin test yapicaktin

Merhaba arkadaşlar ilk defa msj yazıyorum, 7 yaşında bir kızım var 3 yıldır ikinci çocuğu istiyoduk ama olmuyodu, tedavilerden sonra aşılamaya karar verdik ve 10 mayısta aşılama yaptırdım. Bugün evde test yaptım ve ikinci çizgi çok silik çıktı, progestan kullanıyorum o yüzden mi ikinci çizgi çıktı yoksa gerçekten hamile miyim bilmiyorum. Sonuç kesinleşince size belirtileri yazarım Rabbim hepimizin gönlüne göre versin

Hadi hayirlisi insallah benimle ayni gunde asilama yapmissin canim ben 3 gun once test yaptim negatif cikti inanilmaz uzuldum simdi bekliyorum sadece adet sancim var

Ayyyy hadi insallahhh

jel değil de progrstan kullanıyorum canım fitil olarak iki kez günde
Merhaba bende 8 mayısta asılama oldum bende aynı 12. Gün idrar testi yaptım ama negatif çıktı. Bende progestan hap olarak kullanıyorum. Düne kadar hiçbir belirti ağrı sızı hiç bişi olmadı ama dünden beri baş dönmem başladı pzartesi kan vericem bakalım inşallah tutmuştur.

Hadi hayırlısı canım inşallah bu sefer güler yüzün günde 1-1,5mm buyuyormus pazatesiye 20-21veya21-22olur o yumoslar.
Insallah canim.ya igne vurdurdum gece. Ilk asilamadaki catlatma ignesinde acimamisti.bu sefer erkek vurdu.karnimi cicmcikler gibi sikti da vurdu gece akintim oldu kasik agrim var gibi.normalde igne norml mi vurulur yoksa karni cimcikleyerek mi igne vurulur.senin nasil oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…