Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
:nazar: :emir_bebek: Mayıs ayı Aşılama takvimi :emir_bebek::nazar:

İsim————ilaç adı—–————kaçıncı aşılama————aşılama günü————test günü

@Ececik12 •••••••••••••••••• ilk aşılama•••••••••• Hamile :anneadayı::emir_bebek::nazar:
@Humanuryagizefe
•••••••••••ilk aşılama••••••••••••Hamile:anneadayı::emir_bebek::nazar:

D Denisss26 •••••••••••klomen•••••••aşılama•••••••••••9mayıs••••••••23 mayıs:nazar:

@BaharKenan35••••puregon•••••aşılama••••••••••••18mayıs :nazar:

S selda3334 ••••••••••otriville••••••aşılama••••••••••••10mayıs:nazar:

@Zehra 8678•••••••••fostimon••••••aşılama•••••••••••8 mayıs :nazar:

Eylulll09 Eylulll09 ••••••••••gonal-f•••••••••2.aşılama çipli•••10mayıs•••••••24 mayıs:nazar:

@Bebe58 •••••••••••••gonal-f••••••••1.aşılama çipli••••9 mayıs :nazar:

@Yonca__•••••••••••klomen••••••••çatlatma••••••••••••16 mayıs:nazar:

haritacikiz haritacikiz ••••••••••••••gonal-f•••••••••1.aşılama•••••••••••???????:nazar:

@Edanonurum•••••••gonal-f••••••••2.aşılama•••••••••••8 mayıs:nazar:
Canım aşılama tarihim 26 mayıs eklermisin

Amin canım inşallah:dua:
Deniss26 canim tarot falina baktim. Suan dogruluk ve butunluk icerisindesin cesaret ihtiyacin var. Anlasmazlikla yasiyorsun cozum uretip acik karar vererek ozveri ve arinma durumuna geciyorsun. Birseylere yatirim ve yararli gorusmeler var. Sifa var. Ask ve duygularin yatismasi. Yeni isler yolculuklar. Dengeli kararlar var. Bir akrabadan yardim goreceksin. Cesaret ve cinsel cekicilik gorunuyor. Ozgun cikarlarini savunmaya gececeksin. korunma gudusu hissedeceksin. Maddi bir doyum yasayacaksin. Yakinda bir amacin gerceklesmesi dostluklar ve ailede ahenk gorunuyor. Wowww denisss26 buyuk askk varrr. Ve comertlik yardimseverlik gorunuyor. Bu kadar beybisi :KK15:

Bide Ececik12di yanlış hatırlamıyorsam ikisinde polikistikover vardı.ve ilk asilamalariydi.inşallah canım ya bende korku oluşmaya başladı.:KK17:adet oldum olacak korkusu.kasigima giren her agrıda ahanda geliyor gelecek demeye başladım.hayirlisiyla bi test zamanı gelse.Herşey Allahtan her ikisonucada hazirlikliyim emme gönül tabiki bebis diyor:emir_bebek:
Canim bende ayniyim simdi adet olucam diyorum ama gelmiyo cok sukur.Simdi sanci yok mesela ama biraz dolasinca hareket edince basliyo sancilar yatinca geciyo goguslerim balon gibi nasil aciyo:KK43:

Çatlatma ignesinden 24-36saat sonra yapılıyor canım yumurtanın durumuna gore.sperm sayısını hatırlamıyorum ama doktor gayet iyi demişti bizimkine.tutunma iğnesini kullanmadım onun yerine progestan diye bi ilaç kullanıyorum.
tmm canım çok teşekkürler cvp için doktor bizede 36 saat dedi ama bem 24 saatte yapılmasını istiyorum hayırlısı inşaallah

Canım ben tutunma iğnesi falan olmadım ama tutunsun diye progestan diye bi ilaç kullanıyorum ve yanetkileri baya oluyor.hamilelik belirtileriyle ayni yan etkileri var yani.kaşık ağrısı 10-11gune kadar devam etti bende simdi arada kasiklarimda ağrı veya sancı oluyor gelip gidiyor.vücudumuza yüklenen hormon ilaçlarında dolayı yani 10gunden sonra vücuttan atildikca azalıyor etkiler
Canım aşılamanın 3.günü ve 7.günü vurulmam için verdi bu iğneyi tutunma iğnesi dedi.. Progestan 200ml ilacada aşılamanın 4.günü başlayacaksın dedi:KK16: inşallah yüzümüz güler canım müjdeli haberlerimizi paylaşırız hepimiz :dua:

İlk aşılamada bende kullandım iğne ve yan etkilerinin hemen hemen hepsini yaşadım canım normal yani endişe etme. Öyle bir yakïyor ki oturamıyorsun bile çok canım yanmıştı
Aynen canım nasıl bir iğnedir o öyle eşime dedim felç oldum galiba :KK34: cok yaktı acıttı halende yeri ağrıyor... Insallah sonuçlarımız pozitif olurda çektiğimiz bu zorlu sürece değer... Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah canım:dua:

Merhaba kızlar bende az önce çatlatma iğnemi yaptım pazartesi günü de inşallah aşılamam yapılacak bu benim ikinci aşılamam birincisi malesef negatifle sonuçlandı bakalım bu sefer nasıl olacak ama ilkinde olan ne heyecan var ne istek dua edin bana da olur mu :dua: Rabbim isteyen herkese nasip etsin

Hay
Merhaba kızlar bende az önce çatlatma iğnemi yaptım pazartesi günü de inşallah aşılamam yapılacak bu benim ikinci aşılamam birincisi malesef negatifle sonuçlandı bakalım bu sefer nasıl olacak ama ilkinde olan ne heyecan var ne istek dua edin bana da olur mu :dua: Rabbim isteyen herkese nasip etsin
hayırlısıyla güzel haberlerini alırız inşaallah canım kaç yumurtan vardı adetinin kaçıncı günü bugün bilgi alışverişinde bulunalım biraz

X