Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .

Mayıs ayı Aşılama takvimi

İsim————ilaç adı—–————kaçıncı aşılama————aşılama günü————test günü

D Denisss26 •••••••••••klomen•••••••aşılama•••••••••••9mayıs••••••••23 mayıs
@BaharKenan35••••puregon•••••aşılama••••••••••••18mayıs
S selda3334 ••••••••••otriville••••••aşılama••••••••••••10mayıs
@Zehra 8678 •••••••••fostimon••••••aşılama•••••••••••8 mayıs
Eylulll09 ••••••••••••gonal-f•••••••••2.aşılama çipli•••10mayıs•••••••••24 mayıs
@Bebe58 •••••••••••••gonal-f••••••••1.aşılama çipli••••9 mayıs
@Yonca__ ••••••••••••klomen••••••••çatlatma••••••••••••16 mayıs
@fk0678•••••••••••••••gonal-f•••••••••1.aşılama•••••••••••???????
@edanonurum•••••••gonal-f••••••••2.aşılama•••••••••••8 mayıs

Son düzenleme:
Canım aşılanan ne zaman oldu adet tarihinde mi ogreneceksin yoksa bu ayin sonunda mi aşılama olacaksin
Canım tam tarih bilmiyorum ama 27 si gibi olurum inşallah yarın soyliycek doktor aşılama tarihini yumurtalara bi bakalım dedi sonra karar veririz dedi

Bebek olmasi için okuabilecegimiz dualar 1-Hüvallahü halikul bariu ( O yaratandir ,yoktan var edendir)(1054)
Allahumme ya Evvelu (100) ,Ya varis(707) Rabbi hebli mines salihiyn ( Yarabbi bana salih evlatlar ver)

*Rabbi heblî minledünke zürriyeten tayyibeten.İnneke semîü”d-duâ. (Ey Rabbim! Bana kendi katından temiz bir zürriyet ahsan eyle. Muhakkak ki sen duaları hakkıyla işitensin.) *Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ(imâmen).(Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takvâ sahiplerine önder kıl! derler.). *Lillâhi mulkus semâvâti vel ard(ardı), yahluku mâ yeşâu, yehebu li men yeşâu inâsen ve yehebu li men yeşâuz zukûr(zukûra).(Göklerin ve yerin mülkü Allah'ındır. Dilediğini yaratır; dilediğine kız çocukları, dilediğine de erkek çocukları bahşeder.)

Kuzular gece catlatma ignesini vurdurcam pzartesi asilamam var. Gecen ay yumurta 17mm 19mm simdi 19mm 20mm
Allah buyuk bakalim
Hadi hayirli olsun canim insallah hersey istedigin gibi olur bende dun dayanamadim test yaptim ama 9.gunumdu negatif cikti kizdilar bana cok erken diye adet belirtilerim goguslerim davul gibi oldu.Kasiklarim agirio adet olucakmisim gibi

Hadi hayirli olsun canim insallah hersey istedigin gibi olur bende dun dayanamadim test yaptim ama 9.gunumdu negatif cikti kizdilar bana cok erken diye adet belirtilerim goguslerim davul gibi oldu.Kasiklarim agirio adet olucakmisim gibi
Erken cnm 9.gun naptin bekle biraz daha. Zaten ilk kanda gorebilirsin idrar gebelik testinde hic goremezsij bekle☺

Am
Amiinnn

kızlar slm bende bu ay klomen iğne ve catlatma iğnesi ile normal yolla gebe kalmaya çalışıyorum. bu ay olmazsa önümüzdeki ay aşılama dedi doktorum. ama bu tedaviler biraz maliyetli biliyosunuzdur. yaklşaşık bir fiyat bilginiz varmı ne kadara yaptırdınız aşılamalarınızı?

Ben aşılamaya 60 tl muayne ücretiyle başdım sonra 120 tl tahlil ücreti sonra 250 tl iğne ücreti +900 tl aşılama ücreti toplama 1330 tl oldu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…