Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Ben yeni başladım klomene. Muayene ücretine 100 lira verdim. Çatlatma ve Aşılamanın fiyatını bilmiyorum henüz. Haftaya belli olur

Bulunduğun şehre gore kullandığın ilaç veya iğneye gore değişiyor fiyat canım benimde 800 lira civarı tuttu.inşallah tutmuştur bebisin de gerek kalmaz aşılamaya

Canım ne zamandır giremedim. Geçtiğimiz salı günü gittim keseyi göremedi erken diye cuma gel keseyi görürüz dedi sonra gittim cuma günü gene göremedi ve tekrar tahlil istedi yaptırdım sonuç 2248 çıktı sonucun çok iyi gel alttan bakalım dedi ve küçücük keseyi gördüm Allah'ıma çok şükür

Aminnn

Nabiyosun abla? Çok sıkıldım yaw? Kulupte Okuyacak yazı kalmadı TVde saçma magazin facede sıkıcı koca işte ben evde ? Kalkıp birşeyler yapmakta gelmiyor içimden uyuyamiyomda rahatlık batıyor sanirim
Valla calisiyorum beybisi. Canim ya git komsuya bi kahve ic en iyisi. Iyi olur hem kafan dagilir
Nabiyosun abla? Çok sıkıldım yaw? Kulupte Okuyacak yazı kalmadı TVde saçma magazin facede sıkıcı koca işte ben evde ? Kalkıp birşeyler yapmakta gelmiyor içimden uyuyamiyomda rahatlık batıyor sanirim

Ay maasallahAllahim sağlıkla kucağıniza almayı nasip etsin inşallah. Biraz geç görülebiliyormus 7haftada falan görülenler var.darısı başımıza inşallah

Kolay gelsin canımbenim yok ya evde takiliyom kimseye birşey demedik aşılamaya ilgili caktirmayayim simdi
Ne guzellll darisi basimiza olsun ins. Ne olur dua et bize

Kizlar asilamanin 12.gunundeyim kan tahlili yaptirdim negatif malesef

Kızlar perşembe günü aşılamam yapıldı bu gün 3. Gün çok feciii kasık ağrım var sanki adet oldum olcam öyle... Bugün doktorun verdiği tutunma ignesinde yaptırdık o mu yaptı acaba böyle ağrı bilemedim inşallah hersey yolundadır

İnşallah seninledir canım. Tutunma ignesini ilk defa duydum

Kizlar asilamanin 12.gunundeyim kan tahlili yaptirdim negatif malesef
Çökmüş düşük değerin canım belki yükselir dicem?ben yazılanlar yazılardan sonra adet olasiya kadar azda olsa ümit hep vardır diyorum.üzülme demicem uzulmemek elde değil ama çok yıpratma kendini..Zamanı geldiğinde olacak mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…