*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kizlar benden koca bir negatif yine olmadı 3.denemem ne diyeyim ne düşüneyim bilmiyorum çok kötüyüm
Canım çok üzüldüm ama sakın pes etme devam et inşallah en kısa zamanda Rabbim hayırlısını nasip eder.. O kadar tedaviden sonra negatif sonuç almak ister istemez kötü etkileniyor belki bizlerde negatif sonuç alacağız rabbim bize ne yol çizdiyse onu yaşayacağız. Hepimiz hakkında hayırlısı inş

Kizlar benim de koca bi negatif malesef olmadi :KK43:

Kizlar benden koca bir negatif yine olmadı 3.denemem ne diyeyim ne düşüneyim bilmiyorum çok kötüyüm

Ben de negatif gorunce hic bir teselli cumlesi kulagimdan girmiyor ama lutfen kendinizi uzmemeye calisin. Bu forum da mini hayat demosu gibi iste. Iyi haberler ve uzucu haberleri pes pese goruyoruz.

Hakkimizda hayirlisi bu imis demeye calisin. Insallah en guzel sekilde Rabbim sizinle beraber, bizlerin ve tum isteyenlerin kucagini doldursun :dua: Rabbimiz oyle guzel nimetler vermis ki; sagligimiz basli baslina bir minnet sebebi, gorebilmemiz, duyabilmemiz, yuruyebilmemiz, akil sagligimizin yerinde olmasi. Evladimiz olursa ne guzel ikram, ne ala; ama olmazsa da kaybettigimiz bisey yok aslinda. Tamamen toplum baskisindan ve kurdugumuz tatli hayallerden dolayi olmamasi bazen ekstra canimizi acitiyor.

Ben her negatif gordugumde yarisma programlari geliyor aklima :) Yuksek bir meblag kaybedilip azi kazanilinca uzuluyor ya yarismaci; dusununce oraya gelirken o da yoktu elinde, aslinda sevinmesi gerekiyor ama fazlasini istedigi icin uzuntu yasiyor. Biz de ayniyiz :) Allah saglimizla veya bugunku uzuntumuzu aratacak daha buyuk imtihanlar zorluklar yasatmasin insallah. Gonlumuze gore en hayirli sekilde evlatla ikramlandirsin bizi. :KK39::KK36:

E eliflevent Hintbalyoga Hintbalyoga
Lütfen umudunuzu kaybetmeyin. Bizler çok zor bir tedaviden geçiyoruz. Hem maddi hem manevi yıpranıyoruz. Rabbim inşallah bir sonraki denemede yüzünüzü güldürür. Ve bizler gibi evlat hasretiyle yanan herkesin kucaklarini doldurur.

Kizlar bugun kontrolum vardi. Doktor gelismis yumurtalarima bakti. Burada okuduklarim kadariyla yumurtanin bos cikmasi gibi bi durum da olabiliyormus. Amh testiyle bu kalitenin bir baglantisi var mi acaba?

Amh iyi cikip yumurtalar bos cikabiliyor mu bilginiz var mi?

Kizlar bugun kontrolum vardi. Doktor gelismis yumurtalarima bakti. Burada okuduklarim kadariyla yumurtanin bos cikmasi gibi bi durum da olabiliyormus. Amh testiyle bu kalitenin bir baglantisi var mi acaba?

Amh iyi cikip yumurtalar bos cikabiliyor mu bilginiz var mi?
Amh ile yumurtaların dolulukları ve kaliteleri belli olmaz cnm e2 ile belli olur

X