*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar şaka gibi mucizem benimleymiş :) 10. Günü kan değerim 75 :) elhamdulillah çok şükür
Ayy hayırlı olsun vallahi dün akşam göremedim sabah gördüm seni Ayetel kürsi okudum :) Girip çıkıp sana baktım Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah değerlerin kat kat artsın darısı bizee :dua::dua::halay:

Hala şoktayım ne yapacağımı bilemedim hastanede bekledim sonucu 2 saatte çıktı hiç birşey hissetmiyordum içimde ne ağrı ne sızı hatta sabah göğüslerimi kontrol ettiğimde şişlik yoktu sızı yoktu dedim yok olmadı kesin eşime de dün dedim hayatım yok olmadı galiba ben hiç birşey hissetmiyorum hatta o kadar umutsuzdum ki dün akşam progestan iğne vurulmam gerekiyordu biliyorsunuz çok can yakıyor dedim vurulmayacağım nasılsa tutmadı progestron jel kullandım. Doktor ameliyattaymış beklemek istemedim hemşireler ilaçlara devam perşembe tekrar test dedi şimdi artık artması için dua edeceğim

Kizlarrr bende çarşamba transfer oldum yarın sabah yapsam çıkar mı çok sabirsizlaniyorum hiçbir belirti de yok 2 tane 5. Gün embriyosu koyuldu :KK43:

X