*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba hanimlar
Yorumlari okudukca hem heyecanlanip hem heyecanimi bastirmaya calisiyorum.
Yarin adetimin 2. Gunu ve biz de tup bebek tedavisine basliyoruz ins.
Asilamalarimda rahattim bir nevi cunku olmazsa bir de tup bebek alternatifi vardi; ama tupten sonra baska alternatif yok maalesef :110: o yuzden bir korku var icimde.

Simdiye kadar hep gonal f kullandim ve guzel tesir etti bana, bu sefer doktorum menopur ve cetrotide vermis. Ikisinin kullanim sebepleri ne acaba? Kullanan var mi aranizda?

Merhaba hanimlar
Yorumlari okudukca hem heyecanlanip hem heyecanimi bastirmaya calisiyorum.
Yarin adetimin 2. Gunu ve biz de tup bebek tedavisine basliyoruz ins.
Asilamalarimda rahattim bir nevi cunku olmazsa bir de tup bebek alternatifi vardi; ama tupten sonra baska alternatif yok maalesef :110: o yuzden bir korku var icimde.

Simdiye kadar hep gonal f kullandim ve guzel tesir etti bana, bu sefer doktorum menopur ve cetrotide vermis. Ikisinin kullanim sebepleri ne acaba? Kullanan var mi aranizda?

Sebebini bilmiyorum ama
Yazdığın ilaçların hepsini bende kullandım canım.
Şükür herşey yolunda gitti ve şuan pozitifim
Bebeğimi haftaya göreceğim inş
Darısı sana

Kızlar moralim çok bozuldu bir tanidigimizdan 47 yumurta toplamışlar benimse şu an 7 yumurtam var.47 yumurta da bile hamile kalinamiyirsa 7 de nasıl kalınsın

Kızlar moralim çok bozuldu bir tanidigimizdan 47 yumurta toplamışlar benimse şu an 7 yumurtam var.47 yumurta da bile hamile kalinamiyirsa 7 de nasıl kalınsın
Hiç öyle deme ben kızıma 4 yumurta ile hamile kaldım. Bunda 9 toplandı ama yine 4 embriyo oluştu Rabbim ol desin yeter ki

X