*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba kızlar yarın itibariyle bende Adana Başkent’te tüp bebek tedavisine başlayacağım.normalde bu ay aşılama yazın tüp bebek düşünüyordum ama aniden aşılamadan vazgeçtim.bir kere denedim olmadı.ihtimal düşük neden boşyere hormon alayım denemişken tüp bebek deneyim en aZından umudum daha yüksek olur diyebdüşünüyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun

Merhaba kızlar yarın itibariyle bende Adana Başkent’te tüp bebek tedavisine başlayacağım.normalde bu ay aşılama yazın tüp bebek düşünüyordum ama aniden aşılamadan vazgeçtim.bir kere denedim olmadı.ihtimal düşük neden boşyere hormon alayım denemişken tüp bebek deneyim en aZından umudum daha yüksek olur diyebdüşünüyorum.Allah hepimizin yardımcısı olsun
İyi yapmışsın aşılama da oran %15 miş tüp bebekte %60. Inşallah güzel haberler aliriz

Merhaba kızlar. Bugün öğleden sonra transferim var,3. Gün embriyosu olacak. İki gün sıkıntım yoktu ama bu sabah 6gibi adet aprısıyla uyandım resmen ve 2 saat olacak geçmedi:KK43: normaldr de çok sancılı geçet adet dönemim. varmı tecrübesi yorumu olan, daha transfer olmadan olumsuzluğa kapıldım bu ağrılardan sebep :KK43:

Kizlar bu sabahta yaptim idrar testini yine çıktı saglik ocagina kan vercem ins ogleden snra çıkar asil test gunum yarin ama dayanamadim :) hepinize umut olurum benimde bir umut um yada melek im olur ins :KK200::anneadayı:
İnşallah olur ben de olsam erkenden yapar bekleyemezdim diye düşünüyorum Allah insallah tüm bekleyenlere verir müjdeli haberi

Merhaba kızlar. Bugün öğleden sonra transferim var,3. Gün embriyosu olacak. İki gün sıkıntım yoktu ama bu sabah 6gibi adet aprısıyla uyandım resmen ve 2 saat olacak geçmedi:KK43: normaldr de çok sancılı geçet adet dönemim. varmı tecrübesi yorumu olan, daha transfer olmadan olumsuzluğa kapıldım bu ağrılardan sebep :KK43:
Merhaba canım
Heyecandan olabilirmi acaba stres yapmış olmayasın.
Gitmeden ılık bi duş yap iyi gelebilir.
Dr 'una da mutlaka söyle agrim var diye umarım geçmiş olur gidene kadar.

Olumlu dusun transfer bile olmadan öyle düşünceleri aklına getirme Allah büyüktür sırtını Allah'a yasla inşallah anneliği tadariz.

Bugün senin en güzel günün bebegini yada bebeklerini almaya gidiceksin iyi düşün hep.Mutlu bi annenin rahmine yerleşsinler. .:KK200:

Merhaba canım
Heyecandan olabilirmi acaba stres yapmış olmayasın.
Gitmeden ılık bi duş yap iyi gelebilir.
Dr 'una da mutlaka söyle agrim var diye umarım geçmiş olur gidene kadar.

Olumlu dusun transfer bile olmadan öyle düşünceleri aklına getirme Allah büyüktür sırtını Allah'a yasla inşallah anneliği tadariz.

Bugün senin en güzel günün bebegini yada bebeklerini almaya gidiceksin iyi düşün hep.Mutlu bi annenin rahmine yerleşsinler. .:KK200:
Teşekkür ederim arkadaşım..
Aslında çok sakindim 2.denemem bu zaten. Ama dediğin gibi belkide ağrım oldukça düşündüm, düşündükçe uyuyamadım, uyuyamadıkça da stres oldum büyüttüm sanırım.
Ne gelirse Allah tan razıyız tabiki. Hormon değişimleri falan da belki de..
Tekrat teşekkür ederim arkadaşım..

Hayirli olsun canim bence en dogrusunu yapmissin. Bende bir asilama sonrasi direk tup e gecis yaptim bende adetimi bekliyrm bir kac gune olurum ikinci gunu dr gidip ignelerime baslicam ins

günaydın arkadaşlar hayırlı cumalar
yarın opum var benimde :KK66: bu 5. denemem inşAllah son denemem olcak. serum tedavisi yapıldı bu denemede dr dün gittiğimdede eşimde bir sıkıntı olmadığı halde mikroçip yapalım dedi elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz takdir Allahın. hepimize Rabbim hayırlı evlatlar versin

Kizlar bu sabahta yaptim idrar testini yine çıktı saglik ocagina kan vercem ins ogleden snra çıkar asil test gunum yarin ama dayanamadim :) hepinize umut olurum benimde bir umut um yada melek im olur ins :KK200::anneadayı:
İnşallah canım. Tatlım senin ilk denemen miydi? Aa evet cevaplamışsın ilkmiş. Benim de ilk daha fazla heyecanlandm seni duyduktan sonra

X