*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Merhaba arkadaşlar transferimden 20 gün sonra kanama olmaya başladı ve ufak bir parça düştü böyle durum yaşayan oldumuhiç 2 embriyodan biri düşmüş olabilirmi

Canım ya ben yatmıyorum bugün kısa bir yürüyüş yaptım dışarda. Ben de de hiç belirti yok. Şu hafta bi geçseydi hayırlısıyla
Daha önce bu süreci pozitif geçirmiş biri olarak hiç belirti yaşamamıştım 11. Günümdü işte eve yürüyerek dönerken ilk defa belim şiddetli ağrımıştı diğer belirtiler ise gebelik testinden sonra özellikle 7. Haftada başlamıştı. Kullandığımız ilaçlar bazı etkiler yaratabiliyor. Ama şunu da biliyorum ki insan birşeyler hissetmek istiyor umut dünyası Rabbim güzel sonuçlar aldırsın hepimize haftaya salı test günüm

Çok heyecanlı bu süreç. İnşallah hepimiz hayırlısıyla pozitif sonucumuzu alırız

Evet pozitif sonucumu almıştım hiç bir sorun yoktu aklıma şu geliyor acaba 1 embriyo düştü diğeri durabiliyormu
Şiddetli sancılarla mı düştü peki öyle direk düşmez tutunmuş bir embriyo öyle kolay düşmez. Bence hemwn doktara gidin hastane uzak mı aslında kan değerinizde yüksek çıkmış ama başka birşey olabilir. Kaçıncı gün embriyosuydu 2 tane miydi

herhangi bir ağrım yada sancım olmadı birden kanama başladı ve düştü bu gün doktora gideceğim öğrenmek istediğim bu embriyonun biri düşerse böyle bir durum olabilirmi

Benimde rahim kalınlaşma sorunum var gerçi son tedavimde yazın 9 mm idi nar suyu içtim ama. Bu tedavimde de baştan dondurmaya karar verilmişti zaten pcoluyu çok yumurta olacağı için rahim dinlendirme yapılacaktı birşey kullanmadım 10. günde falan sanırım 8 mm idi o zaman. doktorum bant vermedi ben cumartesiden bugüne 2 tane yarından itibaren 3 taneye çıkartıcam estrofemi dr öyle yazdı. Ama yarından itibaren günde 1-1.5 bardak kadar nar suyuyla desteklicem transfere kadar. P.tesi kontrolüm var duruma göre hapı arttırırlar belki. Dondurulmuşlarda özellikle 5. gün blast embriyoda rahim kalınlığı çok önemli inşallah iyi olur. Hayırlı olsun transferin inşallah güzel sonucu paylaşır moral olursun benden önce alacaksın benim daha haftaya cumartesi trasnferim

Ya ben bugün çok acaip oldum adet ağrısına benzeyen acaip bir his var içimde . Şu progestan geliyor sürekli sanki adet oluyorum gibi ama değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…