*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Ben çalışan biriyim işim çocuklarla ilgili.ilac kullanırken işime gidip gelebilir miyim? Ilaclarin etkisi ile calistigim yerdeki çocuklara tavrım değişirse büyük günaha girmiş olurum .umarım depresyona falan girmem

Hayır bence o kdar kötü etkisi yok benim işim çocuk değil ama insan benim huyumda bi değişiklik olmadı merak etme çocuklar belki de gerginliğini alır

Hayır bence o kdar kötü etkisi yok benim işim çocuk değil ama insan benim huyumda bi değişiklik olmadı merak etme çocuklar belki de gerginliğini alır
aynen hatta daha iyi oluyor canim unutuyorsun kafana takıp dert etmiyorsun ben çocuklara hep dua ettiriyorum yatarken annem babam arkadaşlarım öğretmenim vs mutlu olsunlar gibisinden cok masumlar ya dualari tutar belki

aynen hatta daha iyi oluyor canim unutuyorsun kafana takıp dert etmiyorsun ben çocuklara hep dua ettiriyorum yatarken annem babam arkadaşlarım öğretmenim vs mutlu olsunlar gibisinden cok masumlar ya dualari tutar belki
Haklısınız çok teşekkür ediyorum umarım bu süreci hepimiz çok rahat bir şekilde atlatırız .birbirimize destek olmamiz önemli diye dusunuyorum

Yumurta toplamada lokal anestezi daha mantıklı değil mi acaba
Valla hiç lokal olmadım bence en iyisi genel uyuyorsun uyanıyorsun hiç birşey olmamıi gibi hatta ilk tedavimde kendimi odada görünce herhalde bi aksilik oldu yumurtaları almadan geri çıkardılar beni odama sanmıştım:) bu tedavinin en sevdiğim kısmı o benim :) saniyeler içinde uyumak

Ben de çalışıyorum öğretmenim. Bu zamana kadar 2 gün rapor aldım. Yumurta toplama cuma oldum o gün aldım birini de. Kısmetse çarşamba transfer olacak. Üç gün de o zaman alacağım. Onun dışında işe hep gidip geldim. Muayeneye uygun saatlerde gittim. Benim şişkinlik yumurta toplamadan sonra çok az oldu. Adet sancısı gibi kasıklarda ağrı oluyor birkaç gün. Bugün 3. gün hemen hemen geçti mesela. Bugün işe bile gittim. Yumurta toplamada kesinlikle genel anestezi bence. Folikullerin içindeki siviyi ozel iğneyle alıyorlar. Onu gorerek strese girebilirsin. Zaten transferde anesteziye bile gerek yokmuş ben anestezisiz transfer olacağım pek çok kişi gibi. Çok kısa sürüyormuş işlem.

Merhaba hanımlar. Bende estrofeme devam ediyorum yarın da nar suyuna başlayacağım kalınlaşmasına yardımcı oluyor ben Eskişehir'de yaşıyorum Bursa Acıbademe gidiyorum c.tesi ilk muayeneye Bursa'ya gittim ama dondurulmuş olduğu için pazatesi günü burada hastanede baktırcam rahim kalınlığa doktor doktorumu tanıyor bilgi verecek yılbaşında bir gün önce ya da yılbaşında transferim olacak. İnşallah güzel kalınlaşır. 5 tane 5. gün embriyom var.

Ben estrofem sabah aç karnına 2 akşam yine 2 tane içiyorum ama fazla etki etmedi ekstra destek olarak 8.Gün cliamara bant kullanmaya basladim 3 gunde 7.8 den 10 olmuş kalinlastirdi dort gun de bir banti degistiriyorum benim bugun transferim var nasipse.

Ben de öğretmenim . İğnelerde 9. Günüm baya şişkinlik hafif de ağrı var . Ama dayanılmayacak gibi değil . Bir de Sonunu düşününce insan hiç bir sıkıntıyı önemsemiyor . Ruh hali olarak da bende bir değişim olmadı aksine daha heyecanlıyım daha umutluyum . Hiç korkma. Tedavine başla inşallah hayırlısıyla .

Ben de öğretmenim arkadaşlar. Transfere kadar olan kısımda sorun yok transfrrden sonra rapor alcaksınız zaten

Arkadaslar benim transferden sonra hafif sancilarim ve batmalarim olmustu bugun 5.gun bitti hic bisy kalmadi gayet iyiyim sadece gogus hassasiyeti var birazcık o kadar sizde durumlar neler surekli yatiyor musunuz ??
Canım ya ben yatmıyorum bugün kısa bir yürüyüş yaptım dışarda. Ben de de hiç belirti yok. Şu hafta bi geçseydi hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…