*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Çok üzüldüm vardır bunda da bir hayır diyelim inşallah en kısa zamanda Rabbim nasip eder
Amin inşallah.. bütün aşamaları yaşadıktan sonra olumsuz olsaydı belki daha çok üzülürdum. Rabbim hayırlısını biliyor muhakkak. İnşallah bir dahaki sefere daha iyi olur her şey. Bu ilk denemeydi.

Aynen çok doğru şimdiye kadar 4 negatifi görmüş biri olarak o süreçleri hiç yaşamamak isterdim ama her başımıza gelen sınavımız Rabbim sımavımızı geçebilmeyi ve herkese anneliği tatmayı nasip etsin inş

İyi akşamlar. Aralık ayında biz de tüp bebek tedavisine başlayacağız. Fakat Kırklareli - Lüleburgaz' da ilaçları bulamadık. Tedavimiz Medicalpark Bahçelievler Hastanesinde yapılacak. Hastane yakınlarında ilaçları bulabileceğimiz eczane var mı?

Yok canim ertesi gun 1. Gün oluyor... guzel haberlerini duyariz insalllahhhh ... isteyen herkese dua ediyorum rabbim nasip etsin

Ya bende 2 tane transfer olsun istiorum ama bzm merkezde 35 yas alti 1 koyuyolarmis doktorla konusucm ins ikna edebilirim
Bence hiç baskı yapma. O senin için en iyisini yapar. Bizim doktorda oyl
Arkadaşım merak etme aynı şey bana da oldu 1 ay sonra tekrar başladık şu an transferim oldu 5.günümdeyim
Herhangi bir belirti var mi sende

Arkadaslar benim transferden sonra hafif sancilarim ve batmalarim olmustu bugun 5.gun bitti hic bisy kalmadi gayet iyiyim sadece gogus hassasiyeti var birazcık o kadar sizde durumlar neler surekli yatiyor musunuz ??

Arkadaşım merak etme aynı şey bana da oldu 1 ay sonra tekrar başladık şu an transferim oldu 5.günümdeyim
Bana bu döngüde olacağım adetten sonraki adetle başlayacağız dedi. Senin de öyle mi olmuştu? Maşallah, bebeğin seninledir inşallah..

Benim de tüp bebek tedavisine başlamaya son iki günüm.sureci araştırdım ama ilacın yan etkisinden ve yumurta toplamada verilen anesteziden biraz endişeliyim

Benim de tüp bebek tedavisine başlamaya son iki günüm.sureci araştırdım ama ilacın yan etkisinden ve yumurta toplamada verilen anesteziden biraz endişeliyim
Zor bir süreç ama korkacak bir şey yok inan. Anestezi de sıkıntı olmuyor. Her şey yolunda gider umarım senin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…