*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Selam . Ben de bugün başladım puregon 300 e .Var mı aranızda kullanan ? 10 gün gibi sürecekmiş sanırım Rahim dinlendirme yapmayacakmış büyük ihtimalle doktor
Canim bu rahim dinlendirme neye gore belirleniyor bilgin varmi kac yumurtan var mis

Slm C Crn07 banada doktorum 300 luk igne yazdi aralik 26 gibi adet olucam ikinci gunu baslicam sanirim ignelere nasil igneler sikinti veriyormu 300 lul dozu tek seferdemi oluyorsun
Slm canim bnde gonal f 300 unite kullandim suan 7.gundeyim herhalde yakinda toplama islemim olck.ignelerden hic korkma cok kolay alisinca bn hic bi sikinti yasamadim.basta cok korkuttular bni morariyo fln die ama olmadi bisey cok sukur.

Canim bu rahim dinlendirme neye gore belirleniyor bilgin varmi kac yumurtan var mis
Kaç yumurtam olduğunu doktor söylemedi Cuma gidicem yine o zaman sorucam . Bazen yumurta sayısı çok fazla oluyormuş Rahim o zaman çok yoruluyormuş o zaman yapıyormuş doktor dinlendirmeyi

Slm canim bnde gonal f 300 unite kullandim suan 7.gundeyim herhalde yakinda toplama islemim olck.ignelerden hic korkma cok kolay alisinca bn hic bi sikinti yasamadim.basta cok korkuttular bni morariyo fln die ama olmadi bisey cok sukur.
Dün başladım az sonra diğerini olucam korkuyorum yanlış yaparsak diye

Kızlar hayırlı olsun tedavileriniz.Yakında bi çoğumuzun transferi gerçekleşecek galiba heyecanlı bekleyişler bizleri bekliyor..

Bende bugün doktordaydim 8mm olmuş rahim kalinligim adetin 7. Günü bugün. Ayın 20si gibi olacakmış transferim çok heyecanlıyımmm..

2018 yılının bu zamanlarında, emek veren anne olmak için çabalayan biz ve bizler gibi herkesin saglikli bebegi yada bebekleri kollarında olur insallah

KIzlar selamm, benim de iğnelerimin 5.günü bugün. Bugün gittim kontrole e2 ve lh bakklıyor sanırım iki günde bir. Bugün 1 iğneye daha başlycam sanırım çatlatma önleyici o da. Akşamüstü birden bi akıntı oldu bende, çatlayan eden yumurta olmamıştır değil mi:/ yani başkası sorsa bana kesin olmaz öyle şey sürekli kontrol altndasn nasılsa alınöıştır onun önlemi derdim ama başa gelince düşünceler hep olumsuz hep olumsuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…