*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kizlar perşembe günü yumurtalarim toplanıyor bugün 17 mm hepsi bugüne son ignelerimi yapacagim yarın gece catlatma iğnesini vuracağım 7 tane yumurta oluşmuş tabiki toplanınca belli olacakk herşey
Maşallah hadi hayırlısı Çarşamba da benim opu var bugün baktı en büyük 20 en küçük 15. kaç tane dedim 6-7 gibi ama küçüklerde var onları da alırız bazen o küçüklerden de olgun yumurta çıkabiliyor deri benim gibi erken menopoz hastanesi için müthiş bir sayı sağlıklı ve kaliteli olsunlar inşallah

Maşallah hadi hayırlısı Çarşamba da benim opu var bugün baktı en büyük 20 en küçük 15. kaç tane dedim 6-7 gibi ama küçüklerde var onları da alırız bazen o küçüklerden de olgun yumurta çıkabiliyor deri benim gibi erken menopoz hastanesi için müthiş bir sayı sağlıklı ve kaliteli olsunlar inşallah
İnşallah hepsi kalitelidir ve güzel döllenirler

Allah yardımcın olsun hiç lucrin depot kullanmadım[/QUOTE
Hiç kullanan yok sanırım lucrin depot yarın hayırlısıyla bi gitsem ben başka ildeyim dr başka ilde inşallah yumurta büyütücülere başlarız iğne kaç gün sürüyo çatlatma iğnesi ve toplama ne zaman oluyo transfer ne zaman oluyo çikolata kisti olan.varmı kafamda deli sorular

Selam . Ben de bugün başladım puregon 300 e .Var mı aranızda kullanan ? 10 gün gibi sürecekmiş sanırım Rahim dinlendirme yapmayacakmış büyük ihtimalle doktor

Selam . Ben de bugün başladım puregon 300 e .Var mı aranızda kullanan ? 10 gün gibi sürecekmiş sanırım Rahim dinlendirme yapmayacakmış büyük ihtimalle doktor
Kalem olanindan kullanmistim ben 225 ile basladik 250 ciktik son 2 gun opu oldum cts simdi 5.gunu bekliyorum

X