*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Tekrar merhaba kızlar gerçi yazdiklarimla ilgilenen hiç olmuyor ama :KK43: ben yinede heycanımi kaygimi yazicam 12 yumurtadan 7 si dollenmisti bugün aynı şekilde fragmantasyonsuz ilerliyorlarmış 2 tanede arkadan gelen yumurtam olgunlaşmış onlarida dollemisler yarın en önemli gün aslında yarında devam ederlerse aynı şekilde çok mutlu olucam çünkü 1 önceki denemede 17 yumurtadan hiç kaliteli embriyo çıkmamıştı bu sefer daha az ilaçla daha doğal olması için uğraştık inşallah sonuç güzel olur hepimize dua ediyorum
Maşallah çok güzel yumurta sayınız fragmantaston olmaması da çok güzel Alalh güzel haberler aldırsın 5. Gün transferi mi olacak

merhaba herkese, bugün yumurta uyarılma evremin 7.günüydü iğneleri yaptım aksam, ama bulantım var. Sizdede oldumu acaba? Heralde cuma gibi toplama işlemi yapacagız 12.uyarılma gününde ama karnımın cevresi şimdiden çok şiş, siz de böylemisiniz?

Ben transferden sonrası için kabızlığı düzeltecek zarar vermeyecek ilaç isteyeceğim
Bana duphlc vermişlerdi öncekilerde
Sana farklı verilirse bizimlede paylaş lütfen

merhaba herkese, bugün yumurta uyarılma evremin 7.günüydü iğneleri yaptım aksam, ama bulantım var. Sizdede oldumu acaba? Heralde cuma gibi toplama işlemi yapacagız 12.uyarılma gününde ama karnımın cevresi şimdiden çok şiş, siz de böylemisiniz?
Bulantı tedavimin başından beri hep var ara ara vuruyor ama uzun sürmüyor
Şişlik bendede çok fazla var

O şişlik bende de var ama bulantı hissetmedim aslında bugün misafirlikteydim gizlice yaptım elim ayağım dolaştı sonra araba kullandım eve dönmek için o zaman biraz midem bulandı tansiyonum düştü gibi oldu. Benim de adetimin 15. Günü toplama olacak hayırlısıyla bugün 12. Günüm

iki tane arkadan olgunlasma ne demek? toplama olduktan sonrada olgunlasabiliyormu halen yumurta?
Ben böyle bir yorum yapmadım ama arkadaşın yazdığında. Bahsediyprsanız sonradan olgunlaşanlar da döllenmiş gibi bir yorum yapmıştı sonradan embriyo olgunlaşmaz ama yumurtalar uyarılırken sonradan atağa geçebilir yumurtalar

Merhaba kızlar bende salı günü dra gidicem 2 tane lucrin depot 3.75 vuruldum gittiğimde inşallah iğnelere başlarız bendede çikolata kisti var ve en .büyüğü 6.5 cm, çikolata kisti olan veya lucrin depotla tüpe başlayan varmı

Merhaba kızlar bende salı günü dra gidicem 2 tane lucrin depot 3.75 vuruldum gittiğimde inşallah iğnelere başlarız bendede çikolata kisti var ve en .büyüğü 6.5 cm, çikolata kisti olan veya lucrin depotla tüpe başlayan varmı
Allah yardımcın olsun hiç lucrin depot kullanmadım

O şişlik bende de var ama bulantı hissetmedim aslında bugün misafirlikteydim gizlice yaptım elim ayağım dolaştı sonra araba kullandım eve dönmek için o zaman biraz midem bulandı tansiyonum düştü gibi oldu. Benim de adetimin 15. Günü toplama olacak hayırlısıyla bugün 12. Günüm
benim Pazartesi 8.iğne günüm. Heralde cuma sabahına 12.günde toplamaya alıcak diye düşünüyorum.

Ben böyle bir yorum yapmadım ama arkadaşın yazdığında. Bahsediyprsanız sonradan olgunlaşanlar da döllenmiş gibi bir yorum yapmıştı sonradan embriyo olgunlaşmaz ama yumurtalar uyarılırken sonradan atağa geçebilir yumurtalar
anladım ok, valla ben bu bulantı işinden rahatsız oldum, sabah doktoruma yazıcam bakalım nedir diye. Çocugum için de bi dans yapmam lazım çarsamba günü 10.günü oluyor iğnelerin 2-3 dakika hareket basıma iş acarmı acaba?

Maşallah çok güzel yumurta sayınız fragmantaston olmaması da çok güzel Alalh güzel haberler aldırsın 5. Gün transferi mi olacak
Merhaba canım bugün kotu haber geldi yine gelişimleri yavaşlamış hatta duranlar olmuş :KK43: 5.gune giden olacakmı diye beklenecek ama umutlar tükendi bizde ve sabaha koru uyandık karı koca :KK43: allahım sizlerden güzel haberler almayı nasip etsin

Merhaba canım bugün kotu haber geldi yine gelişimleri yavaşlamış hatta duranlar olmuş :KK43: 5.gune giden olacakmı diye beklenecek ama umutlar tükendi bizde ve sabaha koru uyandık karı koca :KK43: allahım sizlerden güzel haberler almayı nasip etsin
Sıkma canını 1 tane olsun sağlıklı olsun inşallah sizi anne ve baba yapacak en az 1 embriyo nasip eder Rabbim

X