*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Arkadaslar opudan sonra kanama olmasi normal mi ne kadar surer ve cok agrim var karnimin ici yirtiliyor gibi hareket ederken canim yaniyor bunlar gecer mi ??

Arkadaslar opudan sonra kanama olmasi normal mi ne kadar surer ve cok agrim var karnimin ici yirtiliyor gibi hareket ederken canim yaniyor bunlar gecer mi ??
Benim tam bir hafta sanki ameliyat olmuşum gibi şiddetli ağrım olmuştu karnında şişlik vardı. sağa sola dönmeden sırt üstü yatarak geçirdim usutmemeye dikkat et sıcak tut kendini.Ağrı artıyor usutunce.

Slm, östrojen için hap kullanıyor musun??

ilkten 100 küsurdu sonra ilaçlar kullandıkça önce 52 sonra 25 oldu. Ama fsh cıktı 9 falandı önce 13 sonra 18 oldu. tsh de 2 idi ben düşürmüştüm geçen yıldan. ilaçlardan sonra tsh 4 oldu
Evet bnm e 2 yuksek değildi tsh sorununda yoktu . Sadece fsh 12 çıkmıştı. Yanı hormon bakımından aynı değerlerde değiliz

Yumurta toplanmadan önce östrojen icin estrofem kullanmistim bir ay,şimdi transfere 6gün kaldı sabah 2,akşam 2 yine estrofem kullanıyorum. Sizinde östrojen yüksekliği diye yazınca dikkatimi çekti merak ettim. Ignelerde östrojen yoktur herhalde bilmiyorum.

Evet bnm e 2 yuksek değildi tsh sorununda yoktu . Sadece fsh 12 çıkmıştı. Yanı hormon bakımından aynı değerlerde değiliz
Demek ki... Benim geçen yıl tsh 5 küsurdu. Ben tüm yıl onu düşürmeye uğraştım yazın 1.8 olmuştu bile. ilaçları iceli 4 oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…