*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Yan yatamiyorum zaten adet sancisi gibi diolardi ama daha betermis cok can yakiyor yataktan kendim kalkamiyorum gulerken oksururken falan sanki bicak saplaniyor parol kullaniyorum doktor onerisiyle ins tez vakitte gecer

Yanı birini düşürünce diğeri çıkıyor ve isleri karıştırıyor o yüzden doktor farklı bor yol izliyor sende
Ne olduğunu bilmiyorum ama insallah kaliteli yumurtalar üretebilirim. Vallahi ne yiyeceğimi şaşırdım bugün balık yağını kafaya diktim resmen. Incir kürünu hem sabah hem akşam içiyorum öğlen çayında bile incir yiyorum. Folik asit d vitamini kabak çekirdeği avokado zeytinyağı ne var ne yok yiyorum insallah ise yarar

Oooo bağışıklığın da tavan oluyor bu arada maşallah ya ınsalalh emeklerimiz boşa çıkmaz

Yan yatamiyorum zaten adet sancisi gibi diolardi ama daha betermis cok can yakiyor yataktan kendim kalkamiyorum gulerken oksururken falan sanki bicak saplaniyor parol kullaniyorum doktor onerisiyle ins tez vakitte gecer
Bazılarının hiç ağrısı olmuyormus biz o sanslilardan değiliz Dinlen hiç bisey yapma gün gün azalıyor hemen gecmesede.

Aynen 08.00 da gel dediler banada . Yarın hiç bir iğne yok 22 .00 dan sonra da bisey yeme içme dediler
Umarım herşey yolunda gider benim 6 yumurtam görünüyor. Bakalım sağlıklı olacaklar mı? Bir de opu esnasında tam bayılamamaktan tedirginim. Polip alınmıştı benden 1 buçuk ay önce onda tam uyutmadılar. (Uyutcaz demişlerdi ama) Hayırlısı olsun. Birbirimize dua edelim. Hangi ildeydin? Ben Ankarada'yım.

Senin 13 tane falandı yumurtan demi toplama da kaç tane almışlar yumurta sayısı arttıkça da zorlaşıyor aslında

Benim de 6 yumurta ezrmdaym bende . Aynen hayirlisi insallah saglikli yumurtalarimiz ve embriyormz olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…