*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar durum riske girdi yüzde 80 kalmicak
İlaölatı artırdık pazar görücez
Bakalım hayırlısı
Ama duruma göre ikisi tutunmuş ama değer bugün artmamış
En azından dedi vücudun progestana destek vermemiş onu öğrendik ..25 çıktı çünkü bi 50 olması gerekiyormuş
Pazar'a kadar yoğun bakımdayız
Hakkında hayırlısi olsun canim

Kızlar bugün kendi doktoruma gittim oda bana kese bozulmuş bebek 6 hafta kalmış kalbi çok çok zayıf atmıyor gibi dedi çok özuldum bizim beşinci gün embriyosuydu 11 gün değerim 513 hep ikiye katlandı ama olmadi annelik duygusu buraya kadarmış allah laik görmedi bana aldı benden onu dünyam başıma yıkılmış gibi hastaneden hıçkıra hıçkıra çıktım allah sizinkileri size bağışlasın dikkat edin kendinize

Aynen cnm en kötü ihtimalle vücudu daha iyi tanıdık ilkinde hiç tutunma olmamıştı bu da bişey der önüme bakarız napalım

Evet tutunmasi bile bir nimet, insana umut veriyor. doktor benim transferi yaparken tutmazse bile vucudun verdigi tepkiyi gormus olucaz ikinciyi daha rahat yapicaz diyerek yapti. Hayirlisiyla artar degerin insallah. Dondurulmusun var miydi?

Kızlar bugün kendi doktoruma gittim oda bana kese bozulmuş bebek 6 hafta kalmış kalbi çok çok zayıf atmıyor gibi dedi çok özuldum bizim beşinci gün embriyosuydu 11 gün değerim 513 hep ikiye katlandı ama olmadi annelik duygusu buraya kadarmış allah laik görmedi bana aldı benden onu dünyam başıma yıkılmış gibi hastaneden hıçkıra hıçkıra çıktım allah sizinkileri size bağışlasın dikkat edin kendinize

Layik gormedi gibi seyler soyleme n'olur :KK43: Allah'im bastan negatif gormek ayri zor, pozitifi gorsek deger artmasini beklemek ayri zor, deger artsa saglikla kalsin diye beklemek nasil zor, sen bizlere guc ver Allah'im. H Hasretimm21 en azindan bir problemin yok, ne guzel tutunabiliyor. Cok zor biliyorum ama acini icinde bogulmadan yasayip ugurla ve lutfen pozitif taraflarini gormeye calis olur mu. Rabbim ferahlik versin gonlune.

Ben de doktora gittim kahverengi akıntılar vardı bugünde kırmızı gelmişti. Doktor çok umutlu konuşmadı. Kese de olmasi gerekenden küçük dedi. 6 haftalık ama 5 haftalık gözüküyormuş. Bu ultrason aletinden de olabilir karından bakıldığı için de olabilir ama düşük tehlikesi var dedi. Haftaya tekrar gideceğim. Kese büyüsün biraz daha net karar veririz duruma dedi. O kadar üzgünüm ki... 31 yaşındayım ve gün gün umudum azalıyor. Bu kadar yaklaşmışken kaybedersem çok üzüleceğim çok.

H Hasretimm21 benzer durumlardayız sanırım. Umarım bu üzüntülerimiz boşa olur. Bir mucize olur da biz de kucağımiza alırız evlatlarımızı sağlıkla.

Ben de doktora gittim kahverengi akıntılar vardı bugünde kırmızı gelmişti. Doktor çok umutlu konuşmadı. Kese de olmasi gerekenden küçük dedi. 6 haftalık ama 5 haftalık gözüküyormuş. Bu ultrason aletinden de olabilir karından bakıldığı için de olabilir ama düşük tehlikesi var dedi. Haftaya tekrar gideceğim. Kese büyüsün biraz daha net karar veririz duruma dedi. O kadar üzgünüm ki... 31 yaşındayım ve gün gün umudum azalıyor. Bu kadar yaklaşmışken kaybedersem çok üzüleceğim çok.

H Hasretimm21 benzer durumlardayız sanırım. Umarım bu üzüntülerimiz boşa olur. Bir mucize olur da biz de kucağımiza alırız evlatlarımızı sağlıkla.
Ne iyi gelir bilmiyorum ama dinlen bol su iç cnm enerjini yüksek tutacak besinler tüketmeye çalış tabi moralini de
İçimizde son ana kadar onlar pes etmiyorken bizim umudumuzu yitirmemiz haksızlık olur onlara da

Evet tutunmasi bile bir nimet, insana umut veriyor. doktor benim transferi yaparken tutmazse bile vucudun verdigi tepkiyi gormus olucaz ikinciyi daha rahat yapicaz diyerek yapti. Hayirlisiyla artar degerin insallah. Dondurulmusun var miydi?
Benim doktorum da aynısını söyledi şimdi de max yükleme yapıcak Protestanı tam olarak nasıl tepki veriyor görücez.. diğer hormonlara hep olumlu tepki vermişti bu çıktı .. inşallah sebepsizlikler biter de bu son sürpriz olur
Dondurulmuşum var çok şükür şimdi bu olmazsa bu sefer yüklenen progestanın düşürülmesi gerekecek inşallah ara çok uzamaz ikinciye kalırsam
Bi de doktorumun dediğine göre şu aşamada progestanı kontrol edip farketmeseydik durum gebelik zehirlenmesine kadar gidebilirmiş
Ne gelirse Allahtan bekleyip görücez cnm

Öyle düşünme inşallah yaşadıklarımız kefaretimiz olur o ayrı ama Allah bizi bunlarla sınıyorsa vardır bi bildiği cnm
umudumuzu hiç kaybetmeyelim cnm
Koca yaşlara getirip gencecik tek evlatlarını kaybeden anneler de var hep bi beterin beteri vardır Allah daha zorundan korudu belki seni öyle düşünmeye çalış
Öyle ya da böyle senin sağlığın herşeyden önemli

Benim de adet gunume son 2 ve pespembe bir akinti geldi. Adetim basliycak muhtemelen.. her ne kadar negatife hazirlamaya calissak da kendimizi gercekten hazirlayamiyoruz aslinda..
Canım ben de transferin 9. Günü kahverengi 11. Günü de pembe geldi çok şükür hamileyim kötü düşünme sakın

Benim doktorum da aynısını söyledi şimdi de max yükleme yapıcak Protestanı tam olarak nasıl tepki veriyor görücez.. diğer hormonlara hep olumlu tepki vermişti bu çıktı .. inşallah sebepsizlikler biter de bu son sürpriz olur
Dondurulmuşum var çok şükür şimdi bu olmazsa bu sefer yüklenen progestanın düşürülmesi gerekecek inşallah ara çok uzamaz ikinciye kalırsam
Bi de doktorumun dediğine göre şu aşamada progestanı kontrol edip farketmeseydik durum gebelik zehirlenmesine kadar gidebilirmiş
Ne gelirse Allahtan bekleyip görücez cnm

Allah korumus. Hep diyorum ya bugunumuzu aratmasin Rabbim diye. Biz dogal yolla gebe kalamadik iste boyle ufak tefek bilemedigimiz sıkıntılardan dolayı muhtemelen. Hakkimizda hayirlisi olsun insallah

S sunnytb Rabbim muhafaza etsin insallah. Gecmis olsun hanimlar ikinize de.

Allah korumus. Hep diyorum ya bugunumuzu aratmasin Rabbim diye. Biz dogal yolla gebe kalamadik iste boyle ufak tefek bilemedigimiz sıkıntılardan dolayı muhtemelen. Hakkimizda hayirlisi olsun insallah

S sunnytb Rabbim muhafaza etsin insallah. Gecmis olsun hanimlar ikinize de.
Âmin cnm kaç musibetten korunuyoruz belki de kimbilir
En hayırlı zamanda en sağlıklı haliyle versin inşallah

Saol canim benim:) allah buradki herkese hayirli saglkkli evlatlar nasip etsin ins.
Hayırlı olsunn canım süper benim 10.gün 60 çıkmıştı
canım Rabbim sabır versin nolur öyle deme :KK43: çok üzüldüm Rabbim kuzunu sana bağışlasın...ne denir bilmiyorum çok üzüldüm :KK43:

Canım Rabbim yardımcın olsun bebeğini sana bağışlasın inşallah

Hayırlı olsunn canım süper benim 10.gün 60 çıkmıştı

canım Rabbim sabır versin nolur öyle deme :KK43: çok üzüldüm Rabbim kuzunu sana bağışlasın...ne denir bilmiyorum çok üzüldüm :KK43:
Sağol canım insan çok ozuluyor herşeyi hayal ettim ama olmadi biliyormusun birgün eltim bana dediki sen evlendiğinde bu çocuklarımız yoktu bak kocaman oldular bu lafı hiç içimden çıkmıyor ok gibi sapladı kalbimi hamile kalınca sevindim bende anne olacam benimde çocuklarım büyür onlarınki gibi ama olmadi yarim kaldı hayallerim allah sizinkilere uzun ömür versin insallah

Sağol canım insan çok ozuluyor herşeyi hayal ettim ama olmadi biliyormusun birgün eltim bana dediki sen evlendiğinde bu çocuklarımız yoktu bak kocaman oldular bu lafı hiç içimden çıkmıyor ok gibi sapladı kalbimi hamile kalınca sevindim bende anne olacam benimde çocuklarım büyür onlarınki gibi ama olmadi yarim kaldı hayallerim allah sizinkilere uzun ömür versin insallah
Amin inşallah ama üzme kendini dur bakalım..insanın ağzı torba değil büzesin..hepsi aynı benim görümcemde diğer görümcem hamile kalınca ayy bu haberi bi abimlerden duyamadık demişti ne arar ne sorar bide böyle konuşurlar..Allah herkesin kalbine göre versin tek dediğim odur üzme canını..elbet sende anne olacaksın herkes olacak...

Yarım kalmadı işallah hepimizin kucağı dolucak inşallah ben inanıyorum :KK200:

X