*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Aynen oyle canim sorun es kaynakli

Ben daha sonuc almadim ama kendimi bebegimiz olmasi konusunda o kadar uzaklastirmisim ki inanin kucagimda bebekle kendimi hayal dahi edemiyorum.bazen diyorum olmiycak herhalde o yuzden hayali gelmiyor, bazen de hayal edip cok istemedigim icin herhalde olmuyor.

Hayirlisini en yakin zamanda versin Rabbim insallah, ne zor ve ne mucize hikayeler okuyorum su forumda bebek isteme yolunda. Allah'im bugunumuzu aratmasin.

Ben daha sonuc almadim ama kendimi bebegimiz olmasi konusunda o kadar uzaklastirmisim ki inanin kucagimda bebekle kendimi hayal dahi edemiyorum.bazen diyorum olmiycak herhalde o yuzden hayali gelmiyor, bazen de hayal edip cok istemedigim icin herhalde olmuyor.

Hayirlisini en yakin zamanda versin Rabbim insallah, ne zor ve ne mucize hikayeler okuyorum su forumda bebek isteme yolunda. Allah'im bugunumuzu aratmasin.
Amin canim ben inancimi hicbir zman kaybetmeyecegim ama kendime zaman veriyorum bir sure kimbilir belki kendiliginden kalirim :)

kizlar ben buraya bir negatif birakiyorum insallah seneye dondurulmus bebisimle pozitifi de görürúm
Canim kendini bıkac güne toparlarsin insallah.Biliyorum çok zor bir sureç benimde 3. Denemede tuttu Allah büyüktür sakın umutsuz olma yaşında küçükmüş eminim olacaktır hep iyi şeyler düşün güzel hayaller kur tamam mı sıkma canını vardır herşey de bir hayır

Canim kendini bıkac güne toparlarsin insallah.Biliyorum çok zor bir sureç benimde 3. Denemede tuttu Allah büyüktür sakın umutsuz olma yaşında küçükmüş eminim olacaktır hep iyi şeyler düşün güzel hayaller kur tamam mı sıkma canını vardır herşey de bir hayır
evet canim cok sukur inancimi kaybetmedim her sey takdir i ilahi

Benimde duygularıma tercüman olmussun arkadaşım:KK43: bende kendimi hamile yada evimizde bizim bebgimizle hayal edemiyorum bile artık, sanki hiç olmucak gibi gelio :KK43: allahım sanada banada isteyen herkese e bu yolda bu duyguyu yaşatsın inşallah ve inşallah özlemimiz en kısa zamanda hayırlısıyla son bulur

Kızlar bana 5.gün embriyosu transfer edilmişti yarın 6.gün idrarla erken gebelik testi yapsam çikar mı

Kızlar ne bu karamsarlık toparlayın kendinizi lütfen.Pozitif olun lütfen.Pozitif düşünceyle alakalı kitaplar okuyun çok iyi geliyor insana.
Tuğçe işinsu nun Ol der ve olur diye kitabı mesela harika bu konuda tavsiye ederim.

X