*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Nasıl şuanda hamilelik görünüyor değil mi. Yani hamile miyim. Ayy kızlar çok heyecanlandim.valla ne yapacagimi bilemedim. 3.gün embriyosu için değerim inşallah katlanır. SiMDI test günümü bekleyim diyorum.15 ocağı . kuzununannesi kuzununannesi nerdesin
Takip et canim insallah düzenli yükselir.Sana tek embriyo mu konulmuştu canım

Kızlar bugün yine kan verdim salı günü 12.ci gün 346 bugün 15.ci gün 651 çıkmış yani arada 3 gün var ebe iyi dedi ben burada okuduğum kadarıyla 700 lü rakam bekliyordum normal mi sizce kızlar. Pazartesi bi daha vericem

Maşallah maşallah kurban olduğum Allahımin mucizesi bu. Rabbim yavrularını seni korusun canım. Evet şimdi geçmişi okuyordum bende. Seninle birlikte @be your selff de ayni . Rabbim bana da nasip eder inşallah. Ilk başta kullandığın aktaran mi aldın. Yoksa eczaneden mi ismi var mı. Hayır otu Çaksir otu demistin ya işte o .nereden almistin.dediklerinin diğerlerini bende uyguladım. Ama ben transfer zamanı yaptım. Aslında vücudu daha erken hazırlamak güçlendirmek gerekiyor sanırım.
Ersağ diye bir Türk markası canım katalogla satıyorlar. ben baktım çok kullanacağım kendim üye olmuştum geliş fiyatına satın alabilmek için ister üye ol yada çevrende indirimli veren olursa öyle al. normalde 100 gibi bir fiyatı vardı tekin gelişine birini 70 birini 80e alıyordum. biraz pahalı ama sosyal medyanın birinde paylaşım görmüştüm onlarda yumurta sayım arttı diye mesaj yazmışlardı ondan etkilenip kullanmıştım.

Kızlar bugün yine kan verdim salı günü 12.ci gün 346 bugün 15.ci gün 651 çıkmış yani arada 3 gün var ebe iyi dedi ben burada okuduğum kadarıyla 700 lü rakam bekliyordum normal mi sizce kızlar. Pazartesi bi daha vericem
hayır olsun inşallah normalde %60 oranında artması gerekiyormuş %60 a yakın görünüyor farklı bir yerde mi verdin kanı bazen hastaneden hasteneye de değişiyor değerler inşallah pazartesi en az 2000 olur

hayır olsun inşallah normalde %60 oranında artması gerekiyormuş %60 a yakın görünüyor farklı bir yerde mi verdin kanı bazen hastaneden hasteneye de değişiyor değerler inşallah pazartesi en az 2000 olur
Yok aynı yerde verdim kanı canım.. Ebeyle görüştüm iyi artış pazartesi bi daha ver sonra ultrason için çağırcaz dedi

Yok aynı yerde versin kanı canım.. Ebeyle görüştüm iyi artış pazartesi bi daha ver sonra ultrason için çağırcaz dedi
onlar daha iyi biliyor cnm biz kaba taslak 2 kat olarak biliyoruz ama ben %60lık artışında yeterli olduğunu duymuştum inşallah artar ve keseyi görürsünüz

canım transfer esnasında kanamalar olabiliyormuş bu nedenle transferden sonra 2-3 gün içinde kanama olur deniliyor o olabilir tutunma için biraz erken gibi yada erken de tutunmuş olabilir hayırlı haberlerin belirtisi olsun inş
Saol canim ins.hastaneyi aradim her ihtimale karsi tutunmayla alakali olabilir dediler kan damarina denk gelmistir dedi.coraspini kesmemi soylediler. Bi defa oldu tekrar wc gittim suan bisey yok

Takip et canim insallah düzenli yükselir.Sana tek embriyo mu konulmuştu canım
Evet .tek ve 3.gün embriyosu
5in üzerinde çıkması gebelik var demektir. inşallah kat kat artsın cnm
Inşallah mucize benimledir. Açıkçası çıkan sonuç düşük geldi .kötü birsey olmaması için dua ya ihtiyacım var .lütfen dualarınizda bana da edermisiniz. Sen gerçek bir annesin.annelerin duası kabul olur biliyorsun. :) daha onceden pastelkiz vardı onun 10.gün değeri 10.52 cikmis.11.de 52.kusur sonra katlanmis.benimde böyle olur inşallah. Ne olur dua edelim birbirimize
5in üzerinde çıkması gebelik var demektir. inşallah kat kat artsın cnm

Hamilesin canım iki günde bir artacak inşallahhh :)
Öyleyim dimi.hala inanamıyorum çünkü . Inşallah hepimiz hamile oluruz.gerçi senin pozitifti sanirim.Rabbim sana ve bebegine saglik versin.güzel stressiz hamilelik aylariniz olsun insallah.sağlıkla bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz insaallah .sonra
sağlıklı çocuklarımızla bir foto atariz

Kızlar Mrb Benimde ilk tüp bebek deneyimim bugün 9. günüm test yaptırdım ve sonuç 1.0 çıktı çok üzgünüm sonuç değişir mi bilmiyorum çok moralim bozuk :KK43:(
Çok üzgünüm 5 in üzerinde olsaydı bi şansın olabilirdi daha önce benimde başıma geldi ve doktorum ilaçları bırak artık artmaz dedi :KK43:

X