*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Arkadaşlar sadece 2 embriyo oluştu. Sizce 3. Ya da 5. Güne dayanır mı ihtimal var mı.
Dua et bol bol benimde 2 embriyom oluştu sağlıkalı 1 tane kaldı transfer edildi

Ya kızlar transferden sonra neleri yemicez turşu yasakmı başka ne yasak
Hamilelikteki yenilmemesi gerekenler şimdi senin içinde geçerli zararlı hiçbirşeyi tüketme

Gunaydiiiin hanimlar
hatta tunaydina kaciyoruz yavas yavas :)
Ben de dun gece ovitrelle i vurdum.Yarin yumurta toplamam var insallah.

Bugun masaj yaptirdim, doktora mesaj atmistim bir zarari olur mu diye,sirt ve karin bolgene yaptirma demis ve ben bu mesaji bittikten sonra gordum bir korku dustu icime zarari olmaz insallah

Kızlar merhaba bi sorum olacak. Yarın 3. Gün embriyosu transferim olacak inşallah. Yani bugün 2. Gündeyiz iki embriyo var biri 5 hücreli biri 2 hücreli. Embriyologla görüştüm iyi durumda dedi ama benim kafama takılan bişi var.
2.gun embriyo 4 hücre olması gerekmiyo mu benim 5 hücreli olan için bu kötü bişi mi ?

Demek ki gelisimi ilerden gidiyor. Kotu bi durum olsa onlar soyluyorlar zaten

Bölünme hızı iyi demekki düşük olması sıkıntı ama fazla olması sıkıntı değil rahat ol sağlıklı embriyo olsun inş

Benim de transferim in 7 ci günü bugün.. Test yapmadım biraz daha bekleyeceğim.. Hayal kırıklığı yaşamaktan korkuyorum.. Yapanlar inş daha da koyulaşır testleriniz..
Dün gece adet sancısı çektim resmen ve korktum acaba adet mi oluyorum diye inş bu bekleyişlerimizin mukafatını alırız

en iyisi beklemek aslında gönül isterki erkende bebeğimizin varlığını bilelim ama bazen hayal kırıklıkları oluyor nolur olmaz diye beklemek lazım 10. güne

Ins bi zarari olmaz canim.kac yumurtan olustu canim son kontrolunde? Bende bu gece olucam catlatma ignesini cumartesi de opum var.allah yardimcimiz olsun ins. Iyi gecer heyecan basladi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…