*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Bugün eşimin spermiyogram sonucunu aldık. Icsı için sınırlı sayı ve morfolojide sperm görüldü yazıyor . Buna canım sıkıldı . Acaba dölleyebilecek mi bu kadar sıkıntılı olan spermler yumurtayı pfff

Selam arkadaslar 3 gündür puregon pen 222 doz kullaniyordum bugun kontrole gittim doktorum guzel ilerledigimizi söyledi dozum 250ye cikti birde ignelere cetrotide eklendi aranizda bunu kullanan var mi saat onda uygulayacagim agri sizi yanma yapiyor mu ? persembe yine kontrolum var sizlerin yumurta toplama islemi adetin kacinci gunu yapildi esiniz için kac gun perhiz onerildi acaba

Merhaba arkadaşlar ben de ilk kez bu ay tedaviye başladım. Gonal f kullanıyorum. İğnelerde 4.günüm. İnşallah herkes hayırlı sonuçlar alır.Bugün kontrolde 5 yumurtam görüldü. Boyutları farklıymış. Ankara başkente gidiyorum.
Merhaba hayırlı olsun benimde bugün ignelerde 5. Günüm 4 iğneden sonra kontrole gittimsabah 6 tane de benjm görüldü adetinin 6. Gunu benjm senin kaçıncı günün probleminiz nedir.?.

Selam arkadaslar 3 gündür puregon pen 222 doz kullaniyordum bugun kontrole gittim doktorum guzel ilerledigimizi söyledi dozum 250ye cikti birde ignelere cetrotide eklendi aranizda bunu kullanan var mi saat onda uygulayacagim agri sizi yanma yapiyor mu ? persembe yine kontrolum var sizlerin yumurta toplama islemi adetin kacinci gunu yapildi esiniz için kac gun perhiz onerildi acaba
Merhaba bende akşam la birlikte 4. Dozu kullandım doktor bana300 ml gonalf başlamıştı bugün gelisimleri iyi dedi cetrotide ekledi diğer ilaçlardan çok bifarki yok benimde kontrol perşembe bana doktor 11 aralıkta toplama büyük ihtimal dedi yani 13. Güne denk geliyor benim ama henüz kesin değil.daha önce 2.3 gün perhiz denmişti, kaç yumurtaniz var boyutları nasıl endumetrium nasıl.

Hadi hayırlısı canımm.. ben de bu ay 2. Ye başlayacağm kısmetse, ilkinde 12.gün yumurta toplandı, eşimden 3gün perhiz istenmişti. Bende ilaçların hiçbiri ağrı, ağırlık , yanma vs gibi hiç etki yapmamıştı ama bünyeye göre değişebilir tabi...
bol pozitifli bir konu olur umarım canlar...

Bugün eşimin spermiyogram sonucunu aldık. Icsı için sınırlı sayı ve morfolojide sperm görüldü yazıyor . Buna canım sıkıldı . Acaba dölleyebilecek mi bu kadar sıkıntılı olan spermler yumurtayı pfff
Spermle değil de yumurtalarla problemimiz olduğu için çok bilmiyorum yazdıklarının ne anlama geldiğini ama kurban olduğum Rabbim bir kıymetli spermden sana evlat nasip eder inş

200 gonalf
150 menagon
Siz ?
Banada 3 gün 225 gonal f verildi
Bugün kontrolde 2 yumurtda gelişimi görüldü
Küçüklerde 3 4 tane varmış onlar için doz bugün 300e çıkarıldı çarşamba kontrole çağrıldım
Bide e 2 hormon kac çıktı sizde
E2 bakılıyor ama her kontrolde ama bize bildirilmiyor
Ben perşembe cuma cumartesi pazar 300 gonalf bugünden itibaren 3 gün 300 gonalf ve 1 tane cetrotide 0,25 kullanacağım perşembe kontrol
Anladım cnm hakkımızda hayırlısı benimde dozum 225 ten 300e çıkarıldı inş küçük yumurtalarımda atağa geçer
Seninkiler gibi olur inş benimkilerde
Gerçi 1 tanecik olsun sağlam olsun en önemliside o

Banada 3 gün 225 gonal f verildi
Bugün kontrolde 2 yumurtda gelişimi görüldü
Küçüklerde 3 4 tane varmış onlar için doz bugün 300e çıkarıldı çarşamba kontrole çağrıldım

E2 bakılıyor ama her kontrolde ama bize bildirilmiyor

Anladım cnm hakkımızda hayırlısı benimde dozum 225 ten 300e çıkarıldı inş küçük yumurtalarımda atağa geçer
Seninkiler gibi olur inş benimkilerde
Gerçi 1 tanecik olsun sağlam olsun en önemliside o
Sonuçlarınızı kendiniz takip edebilirsiniz ben araştırma hastahanesinde yaptryorm sitesinden dosya numaramla bakıyorum

Merhaba bende akşam la birlikte 4. Dozu kullandım doktor bana300 ml gonalf başlamıştı bugün gelisimleri iyi dedi cetrotide ekledi diğer ilaçlardan çok bifarki yok benimde kontrol perşembe bana doktor 11 aralıkta toplama büyük ihtimal dedi yani 13. Güne denk geliyor benim ama henüz kesin değil.daha önce 2.3 gün perhiz denmişti, kaç yumurtaniz var boyutları nasıl endumetrium nasıl.
Ilk muayenede 13 sayilmisti ama bu kez saymadi 6 sol 7 sag dedi endumetrium iyi gidiyor ins bu kez olucak sizin yumurtalar kac mm de surecimiz hemen hemen ayni gibi

Hadi hayırlısı canımm.. ben de bu ay 2. Ye başlayacağm kısmetse, ilkinde 12.gün yumurta toplandı, eşimden 3gün perhiz istenmişti. Bende ilaçların hiçbiri ağrı, ağırlık , yanma vs gibi hiç etki yapmamıştı ama bünyeye göre değişebilir tabi...
bol pozitifli bir konu olur umarım canlar...
Ilkinde ayni ay mi transfer yaptiniz simdi dondurulmus mu transfer edilecek size

Ilkinde ayni ay mi transfer yaptiniz simdi dondurulmus mu transfer edilecek size
Aynı ay olmuştu evet canım, 9 yumurtam toplandı, 5.gün 2si transfer edildi. Dondurulacak kafar kaliteli embriyomun başka kalmadığını söylemişlerdi. Adetimle birlikte tekrar gideceğim aynı yere, başlarmıyız başka bişi yapılır mı ben de merak ediyorum

X