2017 Şubat Anneleri

Kızlar ben grip oldum ya. Bugün okula da gitmedim rapor alicam yarın ertesi gün ne olur bilmiyorum. Korkuyorum bebeğime birsey olur diye. Tarhana içiyorum 2 bardak ıhlamur, bal limon su ve meyve yiyorum.
Yanlış birsey yapmıyorum değil mi?ilaçsız ancak bunlar geldi aklıma

kızlar bu beyaz akıntı bendede var acaba üşütüyormuyum diyte düşünüyodum bende mantar olsa kaşıntı olmazmı ?

Canım doğum tarihlerimiz aynı ama ben yarın daha keseyi görmeye gidicem kalp atışı duyulur mu kı
Canım ben keseyi 4+5 de gördüm üstten ultrasonla ama benim beta yüksekti 4+4 de 3.482 çıkmıştı.kalp atışı için 1 hafta sonra gel dedi duyulma ihtimali var demekki inşallah duyarız

kızlar bu beyaz akıntı bendede var acaba üşütüyormuyum diyte düşünüyodum bende mantar olsa kaşıntı olmazmı ?

canım bence akıntı olması normal internette okudum heryerde beyaz akıntının olabileceğini belirtiyor. Bende de çok az akıntı var mesela.

O heyecan bitmeyecek galiba :) Ayy agzindan bal damliyoo. Insallaaah canim :) Sende persembe duyarsin insallah.

çOK geçmiş olsun.. C vitamini içeren Yeşil-kırmızı biber, kivi, portakal ,brokoli,çilek takviyesi de tavsiye ederim...

Selamlar herkesin gebeliği sağlıkla tamamına ersin inşallah.
bende kısmet olursa şubat annesiyimde korkuyorum ya.
Bir gebelik geçirdim kalp atışları durdu,iki üç gün evvel uykum vardı şimdi yok geçen seferde böyle olduğı için tedirginim. Arada kasıklarım ağrıyor ve göğüsler keseyide göremedim daha 4+5 günlük

Kasinti mantarin en belirgin ozelligi canim. Normalde akinti olmasi cok cok normal gebelikte ama eger bembeyaz kesik peynir gibi akinti oldugunda ve hafifte olsa kasinti tahris oldugunda mantara isaret ediyormus.

ARKADAŞLAR YARIN KONTROLÜM VAR KESEYİ GÖRMEK İÇİN İNŞALLAH KALP ATIŞINI DA DUYARIZ BU ARADA, NOLUR DUA EDİN HERŞEY YOLUNDA GİTSİN VE GÖREYİM MİNNAKIMI

Kızlar beyaz akıntısı olan varmi ? Normal mi acaba ?

Benimde akıntım var. Çok rahatsız oluyorum. Saat başı çamaşır değiştirsem ancak. Ped de kaşıntı yapıyor kullanmak istemiyorum.

Hayırlı olsun. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah.
Bende grip oluyorum. Geçmiş olsun. Süt kaynatıcam bende boğazım yumusasın.

İçini ferah tut tatlım. Herşeyde bir hayır vardır elbet. Benimde iki düşüğüm var. Moral çok çnemli. Stres yaparsan daha çok tetiklersin. Sakin ol. Olacağına varıyor herşey. Sağlıkla alıcaz inşallah bebişlerimizi kucağımıza.

Kızlar sizde bulantı falan var mı benim bugün sabah midem çok bulandı kahvaltıyı zor yaptım

Tam bulanti degilde bi tiksinme basladi sanki ufaktan. En sevdigim seyler bile hosuma gitmiyo,yiyesim gelmiyo...

Ben de seviniyordum ben hiç hissetmiyorum hamile oldugumu diye ama pazar akşamı başladı şekerli şeyleri çok severim normalde ama yiyince midem bulanıyor

Yeşim dediğin gibi sevdiğim şeylerden tiksinir oldum pis şeylere dayanamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…