2017 Şubat Anneleri

slm kızlar nasılsınız benim çok fazla sarı renkte akıntım var böyle olan var mı tehlikeli mi sizce tedirginim oluyorum

Kötü düşünmeyin hiç, ilk gebeliklerde böyle şeyler olabiliyor inşallah bu sağlıklı bir gebelik olur ve kucağınıza sağlıkla alırsınız

Kizlar yaa gebelikte mantar cok yayginmis basina gelen var mi? Iki gundur hafif aci var ve akinti hic basima gelmedi ama mantardan suphelendim bugun hafif kasintida olunca
slm canım bende normalde de mantar var gidip gidip gelir kontrole gittiğinde doktoruna bir danı istersen

Günaydın kızlar bnm iğne fobim var düğün sureci ve gebelik için verdiğim kanda ağlayarak stresli korkuyla verdim hatta hemşire almaktan vazgeçti esimi odadan çıkardı bebeğe bu gerginliğin bi zararı olur mu cuma günü doktor randevu yine aynı sorunlar olucak :-(

Kızlar doktora sormaya çekiniyorum bildiğim kadarıyla ilk 2 ay cinsel ilişki sakıncalı nasıl sorabılırım ve ya aranızda bılen varmı ne zaman sakıncalı ne zaman sakıncasız

Meraba kızlar ben ctesi gece öğrendim hamiş olduğumu ve bu ay eşim tedavi gordugu için hiiccc ama hiç ümit etmiyodum o yüzden soktayim inanamiyorum şuan ama şükür ki nasip olursa sizin gibi şubat annesi olucam :) ctesi değerim 763 .7 çıktı dün tekrar yaptırdım 1827.1 çıktı sizlerin nasildi değerleri ?? Ve kaçıncı hafta da kese gordunuz ben ptesi gitcem Dr a inş

Kızlar doktora sormaya çekiniyorum bildiğim kadarıyla ilk 2 ay cinsel ilişki sakıncalı nasıl sorabılırım ve ya aranızda bılen varmı ne zaman sakıncalı ne zaman sakıncasız
Canim ben ogrendigimden beri beraber olmuyorum lekelenmem oldugu icinde dr yasak dedi ne zaman serbest yine dr soylicek..

canım aynı sorun bende de vardı hatta ben resmen kan alınırken kriz geçiriyordum bayılıyordum ama sonradan kafamda korkmamak için kendimi odakladım yenmek için psikolojik olarak hazırladım kendimi iğne vurunurken sakın bakma koluna başka tarafa bak kendini kıpırdamamaya odakla kafanda kendini tatmin edersen düzeliyor ben bu şekilde yendim şuanda hala korkuyorum ama bayılmıyorum :) yavaş yavaş normalleşmesi lazım hayatımızda bu durumun

Benim doktorum ilk 3 ay yasak diyor ilk hamileliğimde de söylemişti 3 aydan sonraki konrolümde de artık serbest demişti.

Merhaba arkadaşlar.
Bende ınşallah şubat annesi olucam. 2. Olucak ınşallah. 11 yasinda bir oglum var. 1.5 yil oncede yine hamile kalmistim ama 9 haftalik kalbi durdu. Insallah hayirlisiyla bu sefer nasip olur.
ancak iki gündür alt karin bolgemde hafif agri hissediyorum. Bu durum beni tedirgin ediyor. aranizda boyle olan varmi. Oruc tutuyorum acaba susuz kalip idrar yolu enfeksiyonumu oldum. Bugün 4+6 günlük son adet tarihine göre küçük görünmez diye doktora gitmedim daha.

ben bugun sordum canım en azından bi kalp atislarini duyalim dedi başka bi sebepten sıkıntı olur acaba o da etkiledi mi diye düşünmekten iyidir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…