2017 Şubat Anneleri

Merhaba canım hayırlı olsun bebişin.Ben geçen hafta keseyi görmüştüm bugünde kendisiyle birlikte kalp atışını gördüm bir hafta geriden geliyor dedi yani altıncı haftada görmüş olduk
Hayirli olsun bebisin.. insallah bende haftaya gorurum.. kesen ilk gordugunde kac mm ydi?

Sinirim bozuk biraz kızlar doktorun densizliginden keseyi gördüğüme bile sevinemedim.
Oruç tutabilirmiyim diye sordum sormaz olaydım. Demediğini bırakmadı.
Ben cami hocasimiyim aklın yokmu aklını kullan bilmem sence tutabilirmisin bi düşün bakalım gibi daha bi çok saçmala şeyler söyledi doktordan çıkınca ağladım çok üzgünüm bu insan bi de özel hastanede yani. Devlettekiler bile daha iyi davranıyor.
Daha bir sürü sorum vardı korkumdan soramadım yaa

Hayirli olsun bebisin.. insallah bende haftaya gorurum.. kesen ilk gordugunde kac mm ydi?
Sağol canım seninkide hayırlı olsun.Ya benim üç kayıbım var ve keseyi görmeye gitmeden önce de lekelenmem olmuştu açıkçası ultroson masasına yattığımda hamileliğin bitmiş demesini beklediğim için okadar umutsuzdum yani doktorda hayırlı olsun kesemiz düzgün deyince ben o an ağladım aklıma boyutunu sormak inan gelmedi .Lekelenmemin sebebide yerleşmeden dolayı ilişki bir süre yasak açıklamasını yapmıştı

Ayy suan ben bile cok sınır oldum. Hangı hastahane hangı sehırdesın canım sen bence hemen sıkayet etmelısın ve doktorunu acılen degıstır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…