2017 Şubat Anneleri

Oruclu olmasaydim bende bugun giderdim yarin niyet etmeyecegim yarin gidecegim ama sizlerin gormesi beni mutlu ediyo

slm kızlar nasılsınız ya size birşey sormak istiyorum biz bayram tatilinde bir yerlere gitmek istiyoruz özel aracımızla yol en az 13-14 saat sürecek çok gitmek istiyorum ama korkuyorum böyle tatile gidecek olan var mı ne diyorsunuz tehlikeli mi sizce?

İlk gebeliğimde 8 haftalıkken 12 saatlik gidiş dönüş araba yolculuğum olmuştu.
Hatta uçak yolculuğumda oldu ve sıkıntı yaşamadım hiç...

Kizlar merhaba biz doktordan ciktik kesemiz gozuktu 6.4 mm dedi kucuk daha progestan 200 luk agizdan sabah aksam verdi ve gobekten igne basladik kan sulandırıcı

Merhaba kızlar bizde keseyi gördük daha çok küçükmüş bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum günde bir kez progestan da kullanıyorum ama çok fazla uyku halsizlik yaptı bende o yüzden sadece gece uyumadan al dedi doktor
Gözünüzaydın kızlar çok sevindim hep böyle iyi haberler alalim inşallah.

Merhaba güzel anneler.Bende doktora gidiyorum bugün dua edin geçen hafta keseyi görmüştük inşallah bugünde minnakı görürüz.Ama eski kötü tecrübelerden sonra bana görmek kalp atışını duymakta yetmiyor çünkü kalp atışları öncekilerin hep duruyordu .Benimde hedefim ilk olarak 12 haftayı sağsalim tamamlayabilmek inşallah rabbim tüm hamilelerin kulaklarını doldursun. İsteyenlere de tez vakitte nasip etsin

slm kızlar nasılsınız ya size birşey sormak istiyorum biz bayram tatilinde bir yerlere gitmek istiyoruz özel aracımızla yol en az 13-14 saat sürecek çok gitmek istiyorum ama korkuyorum böyle tatile gidecek olan var mı ne diyorsunuz tehlikeli mi sizce?
Aynı dert bende var okul tatil olacak ve memleketime gitmek istiyorum kendi arabamızla gideceğiz 9saat sürer :kızgın:cuma gittim dr a en son hersey yolundaydı 3hafta sonra gel dedi ama ben 2hafta sonra gidip durumu anlatacağım umarım gidebilirim yoksa annem yanıma gelmek durumunda :KK61:

Merhaba güzel anneler.Bende doktora gidiyorum bugün dua edin geçen hafta keseyi görmüştük inşallah bugünde minnakı görürüz.Ama eski kötü tecrübelerden sonra bana görmek kalp atışını duymakta yetmiyor çünkü kalp atışları öncekilerin hep duruyordu .Benimde hedefim ilk olarak 12 haftayı sağsalim tamamlayabilmek inşallah rabbim tüm hamilelerin kulaklarını doldursun. İsteyenlere de tez vakitte nasip etsin
Dualarım seninle canım

Ben İzmitten Aydına gideceğim 2 hafta sonra doktora sormak aklıma bile gelmedi. İlk hamileliğimde doğuma 2 ay varken izin vermişti ama eşim işleri ayarlayamadı gidemedik.

Allah yardimcin olsun..dualarim seninle..

Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin iyi haberlerle gel inşallah canım.

Kizlarre 5 haftalik hamileyim bugun kesemizi gorduk sukurler olsunn ama cok minicik daha.. 7 mm dedi ama verdigi ultrosan kagidinda 12.5 mm yaziyor kafam karisti.. haftaya tekrar gidicem ozaman insallah kalp atisini ve bebegi gorebiliriz :)

Bizde isteriz ama gitmeyin bu bayram canım bizim de memleket 12 saatlik yol biz gitmeyi dusunmuyoruz

X