2017 Şubat Anneleri

slm kızlar nasılsınız ya size birşey sormak istiyorum biz bayram tatilinde bir yerlere gitmek istiyoruz özel aracımızla yol en az 13-14 saat sürecek çok gitmek istiyorum ama korkuyorum böyle tatile gidecek olan var mı ne diyorsunuz tehlikeli mi sizce?

slm kızlar nasılsınız ya size birşey sormak istiyorum biz bayram tatilinde bir yerlere gitmek istiyoruz özel aracımızla yol en az 13-14 saat sürecek çok gitmek istiyorum ama korkuyorum böyle tatile gidecek olan var mı ne diyorsunuz tehlikeli mi sizce?
Bizde istanbuldan kusadasina gidecegiz ozel aracimizla bisey olmaz allah in izni ile ama havuza girmeye izin vermiyo doktorum tatil koyunun havuzlari cok guzel hic birine giremeyecegim

Kızlar mrb benm üstten hayal meyal görünüyor dedi dr alttan da bi sakıncası yok bakabiliriz dedi ama benm dün çok az akıntıla kahverengilik geldi ve az önce gene gelmiş o yüzden kana bakalım bi dedi inşallah yükselmiştir kızlar dua edin bana onun sonucunu bekliyorum

Kızlar mrb benm üstten hayal meyal görünüyor dedi dr alttan da bi sakıncası yok bakabiliriz dedi ama benm dün çok az akıntıla kahverengilik geldi ve az önce gene gelmiş o yüzden kana bakalım bi dedi inşallah yükselmiştir kızlar dua edin bana onun sonucunu bekliyorum
inşallah hayırlı haberler alırsın canım bence yükselmiştir moralini bozma

inşallah hayırlı haberler alırsın canım bence yükselmiştir moralini bozma
Yukselmistir hic bozma moralini bende oyle oldum canim slklldl bi baktim sonra kac katina cikmis Allah in izni ile hic bisey olmaz

Canım birkaç saatlik yol olsa neyse de, bayaaa uzun bir yolculuk olacak ve gebelik de yeni daha, şahsen ben olsam gitmezdim korkardım yani ben tavsiye etmem doğrusu ama istersen birde doktoruna danış derim.

Merhaba kızlar bizde keseyi gördük daha çok küçükmüş bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum günde bir kez progestan da kullanıyorum ama çok fazla uyku halsizlik yaptı bende o yüzden sadece gece uyumadan al dedi doktor

X