2017 Şubat Anneleri

kesin teshis koymadı doktor haftaya gıdıcem tekrar normalde yoktu bende sımdı gebelıkte cıktı folıo da ıyotta var sımdı ona basla dedı haftaya bıdaha tahlıl yapcak degerler yıne duzelmedıyse ılac başlıcak ayrıca[/QUOTE
Anladım canm bende zaten var da hipotiroidi, şuan bulunduğum yerde hastane doktor yok danışamıyorum uygun folik asiti

Bende de aşırı uyku var sabahları uyanıp uyanıp tekrar uyuyorum benim birde kasıklarımda ağrı başladı iki gündür sizdede varmı kızlar
Aynısı bende de var. Ben 6da kalkıp okula gidiyorum. 12de gelip akşama kadar uyuyorum
kızlar şimdi doktordan geldim çok kötüyüm keseyi gördük ama rahmim çift boynuzluymuş düşük riskim daha fazlaymış bide erken doğum riskim varmış geldiğimden beri ağlıyorum böyle olan veya duyan var mı aranızda bilgisi olan:cry::KK69::mad::kızgın: ellerim titriyo
çift olması kötü değil arkadaşımın tekti 2,5 kilo doğum yaptı bebeğe yer kalmadı daha fazla. Ama şuan iyi

Kızlar bugün 6+1 devlet hastanesinde karından ultrasonla baktık kalp atışlarını gördük çok şükür Rabbim hayırlısını versin tamamına erdirsin inşallah hepimizinkini..
Sanki benimkinin duymus gibi gozyaslarimi tutamadim canim gozun aydin darisi basimiza insallah.....

Hamilelik boyunca burdayız kızlar daha ne sıkıntılarımızı paylaşcaz. Birbirimize dua edelim.uykusuz gecelere geliyor bol bol dinlenin size tek sölicem sey bu .yapmak istedikleriniz yapın bebek olunca hayatınız ona endekslenecek. Ben yok biz olcalsınız.:anne::anneadayı::KK50:

merhaba kızlar dün 4+4'de beta sonucum 3,482 çıkmıştı. P.tesiydi ilk kontrolüm normalde ama bugün işyerinde kasıklarım ağrıdı sorun mu var acaba diye dayanamadım sonuçta yüksek diye biraz önce özel bir hastanenin nöbetçi doktoruna gittim üstten ultrasonla bakarak keseyi gördü 5 haftalık keseyi gördük dedi çok şükür kalp atışı için haftaya c.tesi çağırdı tabi ben haftaya kendi doktoruma gidicem betanın yüksek olmasını sordum 4+0'da 433 4 gün sonra 3,482 neden çıkar dedim hesap yaptı evet biraz yüksek ama anca haftaya anlarız onu dedi.Sanırım ikiz gebelikse diye dedi hayrılısı olsun inşallah:KK36:

merhaba kızlar dün 4+4'de beta sonucum 3,482 çıkmıştı. P.tesiydi ilk kontrolüm normalde ama bugün işyerinde kasıklarım ağrıdı sorun mu var acaba diye dayanamadım sonuçta yüksek diye biraz önce özel bir hastanenin nöbetçi doktoruna gittim üstten ultrasonla bakarak keseyi gördü 5 haftalık keseyi gördük dedi çok şükür kalp atışı için haftaya c.tesi çağırdı tabi ben haftaya kendi doktoruma gidicem betanın yüksek olmasını sordum 4+0'da 433 4 gün sonra 3,482 neden çıkar dedim hesap yaptı evet biraz yüksek ama anca haftaya anlarız onu dedi.Sanırım ikiz gebelikse diye dedi hayrılısı olsun inşallah:KK36:
Ayy masallah ne guzell cok sevındımmm

Sizler keseyi ve kalp atislarini gordukce cok seviniyorum, mutlu oluyorum yavas yavas bize de sira geliyor sanki benim randevum da sali gunu rabbim gormeyenlere de keseyi ve de kalp atislarini saglikli bi sekilde gormeyi nasip etsin :anneadayı::dua:

Arkadaslar beni betanin yuksekligi de korkutuyor aslinda ben ekim de kurtaj oldum beta 16.600 du ve hic bi yerde kese goremediler hastaneye yatirdilar beni dis gebelik diye 7 haftalik olmustum ama ne dis gebelik ne baska bisey hic bi yerde kese gozukmedi renkli doppler e girdim uzum gebeligi yani moll gebelik dediler kurtaja aldilar sonra patoloji sonuclarin da bozulmus gebelik cikti ama betam hic dusmuyordu artik betamin yukselmesi de icimi rahatlatmiyor keseyi gormeden, bu arada oruc tutuyorum cok rahatim masaallah bende hic bisey yok mide bulantisi bas donmesi halsizlik falan bu da korkutuyo acikcasi beni offf paranoyak olduk iyice sadece goguslerim de aci var o kadar, slk idrara cikiyordum bugun o da gecti var mi benim gibi :KK43:
Sadece halsizlik var. Az da göğüslerim ağrıyor. Başka bir şeyim yok çok şükür

X