2017 Şubat Anneleri

Kızlar bu aralar uykucu oldum cok fazla uyuyorum ben benım gıbı uyucu anneler varmı :)

Sagol canim icimi rahatlattin insallah kalp atislarinida duyucaz...bundan onceki gebeliklerim olumsuzdu ama yaklasik 2 ay kadar tasidim yine onlarida ilk defa cinsiyet bilinci oldu bende karnimda severkende hep nedense oglum diye seviyorum ...ilk yavrumuz olucak kiz olsada erkek olsada farketmez ama kiz olursa sasiricam sanki erkege alistirdim sanirim kendi mi
aynen canım sağlıklı olsunlarda kız erkek hiç fark etmez ama bende nedense kızım diye seviyorum ama allah biliyor ya içimden geçen ikiz olması :))) kötü şeyler yaşamışşın zor ama kendini şartlama bence aklına geçmiş tecrubelerin geldikçe ortam değiştir kafandan atmaya çalış. sadece bebek için de değil en büyük düşman stres biliyorsun :))

aynen canım sağlıklı olsunlarda kız erkek hiç fark etmez ama bende nedense kızım diye seviyorum ama allah biliyor ya içimden geçen ikiz olması :))) kötü şeyler yaşamışşın zor ama kendini şartlama bence aklına geçmiş tecrubelerin geldikçe ortam değiştir kafandan atmaya çalış. sadece bebek için de değil en büyük düşman stres biliyorsun :))
Biliyorumda canim ist kimse yok ki k.v alt ust oturuyoruz ama gelmez bana hic bende sik tuvalete gidiyorum yatiyorum kalkiyorun ondan inmiyorum ....

Bende de oldu canım pempe lekelenme sonra kahverengi ye çevirdi daha kalp atışlarını bile duymadık çok gerildim doktora gittim hemen acile yerlesme kanaması çok normal regl kanamanı geçerse gel dedi
Her seferinde proluton depot igne yaptırıyor drum bana progesteron vermediler.
Kızlar bu aralar uykucu oldum cok fazla uyuyorum ben benım gıbı uyucu anneler varmı :)
Ben:)) bazen aksam 21.00 de uyuya kalıyorum. Sersem gibiyim biraksalar 24 saat uyuyabilirim.

Biliyorumda canim ist kimse yok ki k.v alt ust oturuyoruz ama gelmez bana hic bende sik tuvalete gidiyorum yatiyorum kalkiyorun ondan inmiyorum ....
valla bi yandan kötü ama bi yandan da yalnızlığın keyfini çıkar derim ben ayağımı uzatıp dinlenecek vakit bulamıyorum çoğu gün:KK43: bide yorgun ve halsizim kafamı koyduğum yerde uyuyorum toplu taşımada bile

valla bi yandan kötü ama bi yandan da yalnızlığın keyfini çıkar derim ben ayağımı uzatıp dinlenecek vakit bulamıyorum çoğu gün:KK43: bide yorgun ve halsizim kafamı koyduğum yerde uyuyorum toplu taşımada bile
Canim ya ben sukrediyorum tabiki cok rahatim yatiyorum en azindan rabbimden daha ne isterim inşallah sizde dinlenirsiniz benim gibi ....

Hormonlardan işte o yaa :KK66:)
Her seferinde proluton depot igne yaptırıyor drum bana progesteron vermediler.

Ben:)) bazen aksam 21.00 de uyuya kalıyorum. Sersem gibiyim biraksalar 24 saat uyuyabilirim.
bıraksalar bende uyurum cıdden az uzanıyım dıyorum bi bakıyorum uyuya kalmısım ama ne uyuku :)))

Bende de aşırı uyku var sabahları uyanıp uyanıp tekrar uyuyorum benim birde kasıklarımda ağrı başladı iki gündür sizdede varmı kızlar

Kiyamam canim benim yaaa, yasayan bilir tabii ama ne olur uzme kendini bak bebegin etkileniyo sen ne hissedersen :KK43: Insallah biseycik olmayacak bak hepimiz dua ediyoruz biseycik olmasin kuzuna.
amin canım inşallah çok teşekkür ederim inşallah sende keseni görürsün sorunsuz şekilde

Kizlar dolasirken bu duayi buldum yavrularimiz icin. AMİN DER MİSİNİZ? ;
;Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın. (Enbiya Suresi, 89)
Biliriz ki bizler aciziz, günahlarımız da çok, gücümüz kudretimiz de yok; bu yüzden SANA dua ederiz. Biliriz ki SANA açılan elleri boş çevirmezsin, biliriz ki RAHMETİN büyük, hazinen sınırsız, kuvvet ve kudret SENDEDİR ve günahlarımızı affedensin, duaları kabul edensin, bunu biliriz. İşte bunu bildiğimiz için dua ederiz, sadece SENDEN isteriz, yalnız SENDEN umarız. "Lailahe illallah Muhammeden resullallah" deriz.
"Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyum
Peygamber Efendimiz'e (S.A.V.) ,ashabına ,evlatlarına, torunlarının ruhlarına, yeryüzünde ki gelmiş geçmiş tüm peyagamberlerin ruhlarına, tüm evliyaların ruhlarına, sevdiğin ve duası makbul kullarının ruhlarına, silsileyi aliyye büyüklerinin ruhlarına hediye ettik. SEN kabul eyle RABBİM. Onlari vesile ederek SENDEN istiyoruz, mübareklerin hatırı için ALLAHIM.
Ya Zül Celali Vel Ikram..
Biz;rahmetinden bebekler istiyoruz, annebaba olmak istiyoruz, sevmek istiyoruz yavrumuzu. Bebeklerimizi kucağımıza almayı, kucağımızda uyutmayı, doya doya koklamayı, evlerimizde emeklediğini görmeyi, ellerinden tutup yürütmeyi, saçlarını okşamayı, gözlerine bakmayı istiyoruz. Sessiz hanelerinimizde çocuk sesleri duymak istiyoruz, okula yollamak, büyütmek, vatana millete hayırlı birer evlat olarak yetiştirmeyi, mürvetini görmeyi istiyoruz.
Rabbim, bizler de annelik duygusunu tadalım ne olur, yavrumuzu kucağımıza alıp sevelim, uyutalım, ninnilerle büyütelim.
Analı-babalı hep güzel günlerini görelim yavrumuzun. Hastalandığımızda bir bardak su verecek evlatlarımız olsun. Bayramda seyranda gözlerimiz yollarda kalmasın, kapılarımızı çalacak, ellerimizi öpecek evlatlarımız olsun. Yaşlandığımızda yanımıza gelecek, arayıp-soracak, titreyen ellerimizi tutacak, hatrımızı soracak, gözlerimize sevinç katacak evlatlarımızı nasip et YA RABBİM.
Ne olur RABBİM, bizi mahsun ve boynu bükük bırakma. Gözyaşlarımızı, sevinç gözyaşlarına çevir ALLAHIM. Bizlere de ana-baba olma duygusunu nasip et, bizlere merhamet et. Sen merhamet edensin, rahmetin sonsuz, hazinen sınırsız.
Ana-baba olmamamız için bizleri sebeplere sürükle, bizlere yardımcı ol, işlerimizi kolaylaştır ALLAHIM.
Biz biliriz ki her sıkıntı, zorluk SANA kolaydır. Biz biliriz ki birşeyin olmasını istediğinde ona sadece dersin, o da olur. Bundan evvel bizler hiçbirsey değilken bizleri yarattın, yoktan var ettin.

Bizler ve tüm bebek sahibi olmak isteyen kulların için hayırlı ve tez zamanda, sağlıklı ve en hayırlısından, rahmetinden bebeklerimizi lütfetmeni istiyoruz RABBİM.
EL AÇTIK, KAPINA GELDIK YALVARIYORUZ.
Aciziz hiçbirşey yapamayız biz. Dua ile sadece SENDEN isteriz.
SEN HERŞEYE KADİRSİN! EVVEL OLAN AHİR OLAN SENSİN. VARİS OLAN, KAFİ OLAN, SAFİ OLAN, RAHMAN VE RAHİM OLAN, HAYYUM KAYYUM OLAN SENSİN. KUDRET SENİN ELİNDEDİR.
Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin dedi. (Al-i İmran Suresi, 38)
;Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın. (Enbiya Suresi, 89)
Allah, La ilahe illallah, Zül celali vel ikram, el-Hayyül Kayyüm, er-Rahmanü;r Rahim, Allahü ;r Rahmanü r Rahim, Allahu la ilahe illa hüvel Hayyül Kayyüm, Rabb, el-Hannanül Mennanü Bediüs semevati vel ardi zül celali vel ikram, Allahu la ilahe illa huvel Ahadüs Samedüllezi lem yelid ve lem yûled ve lem yekun lehu küfüven Ahad.
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED
EL - FATIHA

X