2017 Şubat Anneleri

Neler önerirsin canım. Herkes gün içinde yediği yararlı besinleri yazsa güzel olur aslında
21 besmele ile 21 kuru üzüm yemek lazım nar da mide bulantılarını kesiyormuş ben zaten ekşi çok sevdiğim için erik elma limon yiyorum sürekli süt içmeye çok dikkat ediyorum annem meyveler ve yemişlerle cezerye yaptı bana sürekli onlardan yiyorum cezerye siz de yapın mutlaka ama sakın hazır almayın

21 besmele ile 21 kuru üzüm yemek lazım nar da mide bulantılarını kesiyormuş ben zaten ekşi çok sevdiğim için erik elma limon yiyorum sürekli süt içmeye çok dikkat ediyorum annem meyveler ve yemişlerle cezerye yaptı bana sürekli onlardan yiyorum cezerye siz de yapın mutlaka ama sakın hazır almayın
ben her sabah peynir domates salatalık yumurta ve havuç ve süy ile kahvaltı yapıyorum akmek yemiyorum....oğlen haşlama patates havuç enginar yıyorum meyve olarak erik yada şeftali yiyorum akşamları genelde sebze yemeği ıspanak falan haşlanmıs mısır 1 avuç kiraz 2 dılım kapuz falan yatmadanda yine 1 bardak süt içiyorum...

ben her sabah peynir domates salatalık yumurta ve havuç ve süy ile kahvaltı yapıyorum akmek yemiyorum....oğlen haşlama patates havuç enginar yıyorum meyve olarak erik yada şeftali yiyorum akşamları genelde sebze yemeği ıspanak falan haşlanmıs mısır 1 avuç kiraz 2 dılım kapuz falan yatmadanda yine 1 bardak süt içiyorum...
çok güzel maşallah cezerye de yap çok güzel oluyor hem de çok faydalı

nasıl yapılıyor bilmiyorum ki
bide dr um hamurişi şeker çerez gibi şeyleri yasakladı hazır gıdalar zaten yasak boyum 1,75 kilom 70 de hamıle kaldım aynı kilodayım ama dr almamı istemiyor tansiyon şeker gibi sorun olmasın diye bide kalpte mitral kapak yetersizliği var o yüzden dedi

nasıl yapılıyor bilmiyorum ki
meyveleri rendeliyorsun havuç vb. rendelenecek tarzda meyveleri sonra kuru incir kuru kayısı gibi yemişleri de rondodan geçiriyorsun bunların hepsini yoğuruyorsun içine ister bal koy ister hindistan cevizi canın ne isterse bütün meyveleri aynı anda yemiş oluyorsun hemde

meyveleri rendeliyorsun havuç vb. rendelenecek tarzda meyveleri sonra kuru incir kuru kayısı gibi yemişleri de rondodan geçiriyorsun bunların hepsini yoğuruyorsun içine ister bal koy ister hindistan cevizi canın ne isterse bütün meyveleri aynı anda yemiş oluyorsun hemde

Canım peki tazeliğini koruyor mu yani nette okudum bşraz fazla cıkıyor

Himmm karisir benim midem oyle yiyemem...ama yiyabilen yesin cok faydali biseye benziyor

Canım peki tazeliğini koruyor mu yani nette okudum bşraz fazla cıkıyor
yaptığın şeye göre değişir sadece kuru meyvelerden yaparsan çok daha uzun vadede tüketebilirsin tama taze meyvelerden de katında üç beş gün anca dayanıyor tupperwarelerde daha da uzun süre taze duruyor ama

kızlar şimdi doktordan geldim çok kötüyüm keseyi gördük ama rahmim çift boynuzluymuş düşük riskim daha fazlaymış bide erken doğum riskim varmış geldiğimden beri ağlıyorum böyle olan veya duyan var mı aranızda bilgisi olan:cry::KK69::mad::kızgın: ellerim titriyo
Üzülme canım böyle stres yaparsan zaten en başta bu bebeğe zararlı, başka bir doktora daha git bencede hem illakide öyle olacak diye bişey yok dikkat et sen Allahın izniyle kucağına da alırsın inşallah

kızlar şimdi doktordan geldim çok kötüyüm keseyi gördük ama rahmim çift boynuzluymuş düşük riskim daha fazlaymış bide erken doğum riskim varmış geldiğimden beri ağlıyorum böyle olan veya duyan var mı aranızda bilgisi olan:cry::KK69::mad::kızgın: ellerim titriyo
Nice hamilelikte kötü durumlar yaşayan ve sapasağlam doğan çocuklar biliyorum. Senin durumunda da Allahın izniyle bir şey olmayacak. Bol bol dua et ve dinlen.

Canim benim hemen uzme kendini ne olur. Ne riskler var denilip saglikli bebek doguranlar var. Zamanla daha iyi olur sende doktorun ne oneriyorsa onu yaparsin, bol bol dua edersin. Uzme kendini strese girme daha cok zarar :KK43:

Duymamıştım böyle birşey ama arkadaşların da dediği gibi başka doktorlardan da fikir al kendini üzme iyi düşün iyi olsun bol dua et :dua:

Merhaba kizlar ben dogum kontrol hapini birakinca 1 kez adet gordum bir dahada gormedim.benim sat 10 nisan ama 14 mayista test yaptigimda negatif çıkmıştı.30 mayista cift cizgiyi gördük şükür.bugun dr gittim 5 haftalik kese gorunuyor ama henuz bebek gozukmuyor dedi haftaya tekrar gidicem

Hayırlı olsun inşallah haftaya bebek de gelir kesenin içine :KK31:

Tatlım benim canım hiç meyve istemiyor alakasız seyler yiyip vicdan yapıyorum cok üzgünüm ceviz süt tek faydalı olanlar :KK43:

İlk günüm, evdeyim dışarda sanırım tutamadım biraz susadım galiba onın dışında bir şey yok canım..

Merhaba canım bebeklerimiz 4+5 inşallah haftaya keseyi ve yolk u görürüz
Aynı evet canım benımde 4+5 bende keseyi görmedim kese ve kalp atışlarını gorürüzzz İNŞALLAHHH

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum iyi ki varsınız iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur allahım sizinde bebişlerinizi korusun sağ salim alırsınız inşallah kucaklarınıza

kızlar destekleriniz için çok teşekkür ederim iyi ki varsınız bana ultrasonda söyledi bunları hakkımda hayırlısı:anne:

kızlar bende dünden beri pembe lekelenme oluyor her tuvalaete gittiğimde ister istemez sinirim bozuluyor dua edıyorum tabıkı hersey allahtan ama korkuyo ıste ınsan vajınal progestan kullanıyorum aslında akıntıda onu kullanmaya başladıktan sonra oluşmaya başladı napıyım ben şimdi dr pazartesi gideceğim..

X