2017 Şubat Anneleri

Kizlar ya sizde akinti oluyor mu? Bende hic yoktu bugune kadar ama guzel parmak boyutunda akinti gelmis.. seffaf renkte neden acaba bugun birazda kasik agrilarim oldu... 4+4 haftalik hamileyim sata gore

Kizlar ya sizde akinti oluyor mu? Bende hic yoktu bugune kadar ama guzel parmak boyutunda akinti gelmis.. seffaf renkte neden acaba bugun birazda kasik agrilarim oldu... 4+4 haftalik hamileyim sata gore
akıntı çok olmadı bende ama kasık ağrısı oldu hemde epeyce 2 gündür yok sayılır 5+6 dayım .. normal kasık ağrıları ve akıntı

Canimmm gecmis olsun dusunup daha kotu etme kendini motive et.

Bu arqda kizlar ben bu dis gebelik olayindan cok korkuyorum. Acaba oyle olsaydi kendini belli edermiydi

doktora gitttiniz mi doktor eğer olsaydı görürdü dış gebeliği ..

Pazartesi gidebileceğim malesef bu hafta sonu geçmez bana akşam bi kliniğe gidip kan vereceğim en azından hcg değerime bakarım, pazartesi de kendi doktorum tekrar yaptıgında kıayaslar diye düşünüyorum.

İnşallah herşey herkes için yolundadır. Bütün annişlere sağlıklı hamilelikler diliyorum

inşallah...iyi düşüneli,m herşey güzel olsun..:) pazartesi muhtemelen kese görünür hatta belki kalp atışları bile olabilir..

Bende de oldu canım pempe lekelenme sonra kahverengi ye çevirdi daha kalp atışlarını bile duymadık çok gerildim doktora gittim hemen acile yerlesme kanaması çok normal regl kanamanı geçerse gel dedi

Bende de oldu canım pempe lekelenme sonra kahverengi ye çevirdi daha kalp atışlarını bile duymadık çok gerildim doktora gittim hemen acile yerlesme kanaması çok normal regl kanamanı geçerse gel dedi
Yerlesme kanamasi icin cok gec degilmi 4+3 olduk coktan yerlesmesi gerekmiyomuymus ama oyledir insallah kayiplarim var ve bu gebeligim tek tuple tedavisiz olunca korkuyorum yine kaybetmekten sen hala duymadin mi kalp ağızları i canim

Yerlesme kanamasi icin cok gec degilmi 4+3 olduk coktan yerlesmesi gerekmiyomuymus ama oyledir insallah kayiplarim var ve bu gebeligim tek tuple tedavisiz olunca korkuyorum yine kaybetmekten sen hala duymadin mi kalp ağızları i canim
yok canım önümüzdeki hafta için dedi gel diye kesesini görebildik sadece :) 3 ay çok normalmiş bu kanamalar farkındayım sinir bozucu ama gündelik yaşantına devam et sadece çok yorulma dedi. acildeki doktor progestan verdi hemen aldım tabi ertesi gün kendi doktorumu aradım kullanmana gerek bile yoktu ama başladıysan tedaviyi kesmeyelim dedi düşün gayet normal bi durummuş (bir rivayete göre bu lekelenmeler erkek bebek habercisiymiş :)))hayırlısı bakalım )

sen duydun mu kalp atışlarını

Sagol canim icimi rahatlattin insallah kalp atislarinida duyucaz...bundan onceki gebeliklerim olumsuzdu ama yaklasik 2 ay kadar tasidim yine onlarida ilk defa cinsiyet bilinci oldu bende karnimda severkende hep nedense oglum diye seviyorum ...ilk yavrumuz olucak kiz olsada erkek olsada farketmez ama kiz olursa sasiricam sanki erkege alistirdim sanirim kendi mi

Kızlar beta hcg değerlerim
Pazartesi 76
Çarşamba 204
Cuma(bugün) 524
Sizce bu yükselişe göre pazartesi salı gözükür mü? 4+2 deyim bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…