2017 Şubat Anneleri

Teşekkür ederım canım keseyı goremedık kan tahlılı vermıstım 519 çıkmıstı ultrasonda gorememıstı ınsallah bu sefer gozukur
Bende göremedi küçük olduğu için kanda çıktı ertesi hafta alttan bakınca görebildi bir de geç döllenme de olabilir belki seninki

kızlar şimdi doktordan geldim çok kötüyüm keseyi gördük ama rahmim çift boynuzluymuş düşük riskim daha fazlaymış bide erken doğum riskim varmış geldiğimden beri ağlıyorum böyle olan veya duyan var mı aranızda bilgisi olan:cry::KK69::mad::kızgın: ellerim titriyo

kızlar şimdi doktordan geldim çok kötüyüm keseyi gördük ama rahmim çift boynuzluymuş düşük riskim daha fazlaymış bide erken doğum riskim varmış geldiğimden beri ağlıyorum böyle olan veya duyan var mı aranızda bilgisi olan:cry::KK69::mad::kızgın: ellerim titriyo

Canım sakın ol stres senın dusmanın dınlen sureklı rıskı atlatana kadar rabbım buyuk

Kızlar kilolu hamile kalanlar ne kadar kilo da acaba eminim hiç biriniz benim kadr kilolu degilsinzdir :KK43: ekmek yemiyorum ama canım sürekli birşeyler istio napcm bilmiyorum

163 boy 69 kilo :KK43:

Bu ihtimal varsa tüm gebeliklerin için olacak canım. Öncelikle sakin ol. İlk 3 ayı hiç kalkmadan yatarak geçirmen gerekiyor. Erken doğum ise 32.haftadan sonra Allah'ın izniyle yaşatılıyor diye biliyorm. Sakin ol,korkacak bir şey olmaz Allahın izniylr[/QUOTE]

Canım sakın ol stres senın dusmanın dınlen sureklı rıskı atlatana kadar rabbım buyuk
o ne demek çift boynuzlu açıklama yapmadı mı canım artı için ferah tut düşünsene bu tur rıskı olmayan bussuru ınsannın bıle dusugu oluyor sakın kafana takma doktorlar hep en kötüyü söylerler ....

Kizlar kasik agrisi yasayan varmi sol kasigimda batmayla birlikte bi agri oldu bugun herseyden korkar oldum endseliyim yine ;(

Sakın aglama yapma bunu cocuguna canım yat dinlen ac ellerını dua et bak bugun cuma meryem suresını cok oku sakın ama sakın sters yapma

Benimde Rahmim y şeklinde bazı doktorlar ameliyat dedi düzeltilmesi gerek dediler. GüvendiğiM bir doktora gittim doğru ameliyat gerekir ama senin rahim içi boşluk yeterli çocuk olursa da tutunur sıkıntı olmaz dedi. Ama rahim filmi çekindim ben ultrason da net gözükmüyor. Rahim filmi ile tam yorum yapılıyor

Canım sakin ol öncelikle kendini harap etme.bebeğini düşün. Allahın izniyle bişey olmaz.bunlar ihtimallerdir başka bir doktorada git fikir al. Her doktorun görüşü farklıdır.tek doktora bağlı kalma bence.

Uzulme canim benimde ilk hamileligimde rahim duvarim inceydi ve rahmim asagidaydi 5. Ayda ogrenmistim dr progestan verdi doguma kadar kullandim bidaha sıkıntı yaşamadım

yemek istediğinde meyve ve müsli ye bence faydası olur lifli gıdalar tüketmelisin tatlım
Tatlım benim canım hiç meyve istemiyor alakasız seyler yiyip vicdan yapıyorum cok üzgünüm ceviz süt tek faydalı olanlar :KK43:
Hadi bakalım ben cok rahat tutuyorum almam gereken vitaminlerimi falan iftarla sahur arasında halledebiliyorum kolay gecıyor benım için
İlk günüm, evdeyim dışarda sanırım tutamadım biraz susadım galiba onın dışında bir şey yok canım..
Merhaba kızlar öncelikle rabbim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasıp etsin
15 haziran da doktor kontrolum var keseyı görmeye gideceğiz 5 haftalıkken kalp atışı duyanlar oluyomus aranızda varmı bunu yasayan

Merhaba canım bebeklerimiz 4+5 inşallah haftaya keseyi ve yolk u görürüz

Tatlım benim canım hiç meyve istemiyor alakasız seyler yiyip vicdan yapıyorum cok üzgünüm ceviz süt tek faydalı olanlar :KK43:

İlk günüm, evdeyim dışarda sanırım tutamadım biraz susadım galiba onın dışında bir şey yok canım..

Merhaba canım bebeklerimiz 4+5 inşallah haftaya keseyi ve yolk u görürüz
anladım da dikkat etmen lazım yemen lazım hem bebek için de senin için de çok önemli

Canım hiç üzülme baska doktora git özellikle üniversite hastanelerinde Prof dç oluyor muane ücreti 122 tl onlara görün derim.. Hangi şehirdesin

Merhaba kizlar ben dogum kontrol hapini birakinca 1 kez adet gordum bir dahada gormedim.benim sat 10 nisan ama 14 mayista test yaptigimda negatif çıkmıştı.30 mayista cift cizgiyi gördük şükür.bugun dr gittim 5 haftalik kese gorunuyor ama henuz bebek gozukmuyor dedi haftaya tekrar gidicem

X