2017 Şubat Anneleri

Kiloya bende çok takılıyorum, ilk gebeliğin 14 kilo ile tamamladım. Bunu 11 le falan tamamlamam süper olur

Ben de ilk gebeliğimde 14 kilo ile tamamlamıştım.
Bu gebeliğimde 8 kilo sınırı koyuyorum kendime. Özellikle ilk 6 ayı kilo almadan tamamlamayı hedefliyorum.

Kilo konusu benim icinde cok buyuk bi dert 2012 de oglusuma hamile kaldigim da diyodum ki en kilolu halim ile kaldim 59.4 tum sonra neredeyse 78 kilo falandim doguma giderken dogumdan sonra 54 kilo ya yani ideal kiloma dustum ama son bi sene de kimyasal gebeliklerim ve hamileliklerim yuzunden saldim kendimi simdi ise 64 kilo ile hamile kaldim bu beni cok uzuyo hep diyordum ki bulantim falan olursa azicik kilo veririm belki ama maalesef ne bulanti var ne tiksinti o yuzden yediklerime dikkat etmeye calisiyorum :KK43:

Ben de sırf kilo almayayım diye bulantım olsun istiyordum ama ıh ıh,yine olmayacak gibi :))
Bu hamileliğimde tiksinme daha fazla. Kokulara karşı baya hassasım ama kilo konusunda etkili olur mu bilemiyorum :))

Ben de varim anne adaylari☺ 3 kere evde test yaptim pozitif cikti en son adetim 2 mayisti pazartesi doktora gidicem bakalim insallah hersey yolundadir.

Merhabaaa :KK54:

Ben de evde 3 test yaptım haftaya da randevu aldım biraz geç gideyim de belki direk keseyi görürüm dedim :KK55:

Bizde bugün gördük ki :)

Hayırlı olsun ben de görürüm inşallah :spor:

kızlar selam :) Ocak annesi olmaya hazırlanırken ben de aranıza yeni katıldım. Az önce doktordan çıktım. Adet tarihime göre 9 haftalık hamile olduğumu tahmin ediyorlardı. Şimdi doktorum "Henüz 5 haftalık hamilesin." dedi. Baya şaşırdım tabi. Geç döllenme olmuş. Doktor; "her şey yolunda gözüküyor. Sıkıntı yok, haftaya gel kalp atışını dinleyelim." dedi. Anlayacağınız ben de bir Şubat annesi adayıymışım :)

Merhaba. Gebeliğimin 5+5. haftasındayım. Devlet hastanesine gittiğimde üstten ultrasonla keseyi göremedi. Tekrardan kan testi istedi. Alttan bakmadığı için görememiş olabilir mi
Benim de çok küçük olduğu için görünmedi kandan baktı ertesi hafta da alttan baktı tatlım endişe etme alttan baksa görebilirdi büyükmüş çünkü senin benim 2 buçuk haftalık falandı o zaman

kızlar selam :) Ocak annesi olmaya hazırlanırken ben de aranıza yeni katıldım. Az önce doktordan çıktım. Adet tarihime göre 9 haftalık hamile olduğumu tahmin ediyorlardı. Şimdi doktorum "Henüz 5 haftalık hamilesin." dedi. Baya şaşırdım tabi. Geç döllenme olmuş. Doktor; "her şey yolunda gözüküyor. Sıkıntı yok, haftaya gel kalp atışını dinleyelim." dedi. Anlayacağınız ben de bir Şubat annesi adayıymışım :)
Hosgeldin canim sağlıkla kucagina al inşallah yavrunu

hayırla al kucağına inşallah tatlım :anne:

Kızlar kilolu hamile kalanlar ne kadar kilo da acaba eminim hiç biriniz benim kadr kilolu degilsinzdir :KK43: ekmek yemiyorum ama canım sürekli birşeyler istio napcm bilmiyorum

Hoşgeldin aramıza.. Kesen gözüküyormu canım

Kızlar kilolu hamile kalanlar ne kadar kilo da acaba eminim hiç biriniz benim kadr kilolu degilsinzdir :KK43: ekmek yemiyorum ama canım sürekli birşeyler istio napcm bilmiyorum
yemek istediğinde meyve ve müsli ye bence faydası olur lifli gıdalar tüketmelisin tatlım

Hoşgeldin aramıza.. Kesen gözüküyormu canım

hoşbulduk :)) kesem gözüküyor evet. Geçen haftaya göre büyümüş. Doktor içindeki beyazlığı göstererek "bak bu da yolk kısmı, bir sıkıntı gözükmüyor." dedi. Eğer 5 haftalıksam reglimden 1 ay sonra hamile kalmışım :) İlginç geldi...

Sağlıklı beslenmeye çalış.
Abur cuburdan uzak dur mutlaka.
Ben de insülin direnci var ve kilo almaya çok yatkınım. Boyum 155 kilom 72 :KK43:(

Merhaba kızlar öncelikle rabbim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasıp etsin
15 haziran da doktor kontrolum var keseyı görmeye gideceğiz 5 haftalıkken kalp atışı duyanlar oluyomus aranızda varmı bunu yasayan

Merhaba kızlar öncelikle rabbim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasıp etsin
15 haziran da doktor kontrolum var keseyı görmeye gideceğiz 5 haftalıkken kalp atışı duyanlar oluyomus aranızda varmı bunu yasayan
hayırlı olsun tatlım sağlıkla alırsın inşallah kucağına

canım bugün tam 5 haftalığım.Karından gördü keseyi.Haftaya da kontrole çağırdı sanırım kalp atışlarını duyacagız:)
Aaa super vallaha 5.haftada gormussun. Beni de normalde 14 unde cagirdi kese icin ama esimle gidebilmek icin 17sinde gidicem gorurum insallah ya 5+5olmus olcak sata gore.

X